d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -> The Best Prvni Postava Po Resetu <- > Q Zase Po Roce :)
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 13 2008 10:57am
pala hammer java bo baba bezt for start
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 13 2008 11:15am
fo/fb je dobrej build pokud nemáš infi, můžeš s ním dávat i sám baala
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 13 2008 11:16am
Quote (Esantin @ Fri, 13 Jun 2008, 19:15)
fo/fb je dobrej build pokud nemáš infi, můžeš s ním dávat i sám baala


jak dluho trva jeden br ? 15 min ?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 13 2008 11:17am
nějáká sosna buď bliz nebo fire nebo combo
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 13 2008 11:20am
icon_pointr.gif 17teho je reset smile.gif
nebral bych to presne, pac minule mel blizz tusim taky dva dny sspozdeni smile.gif

icon_pointr.gif fire sorc ofc
taky mne napadla .. ale kdyz mi pokazdy ripla sad.gif

.. kua, uz koncim s piffkem .. uz nedam ani citaci biggrin.gif

This post was edited by RatTSnakeCZ on Jun 13 2008 11:23am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 13 2008 01:26pm
Quote (EGY @ Fri, 13 Jun 2008, 18:16)
jak dluho trva jeden br ? 15 min ?


to nevim, mf sem už dávno vzdal
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 13 2008 04:06pm
prave ze java je uplne napicu bez infi nebo convi/lr, jsi uplne mimo, promin :-)
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 13 2008 04:07pm
Quote (hero_cz @ Fri, Jun 13 2008, 04:57pm)
pala hammer java bo baba bezt for start


jasne a telis baaly pomoci toho packetu jako kdyz lagujes a telne te to zpatky na tu pozici
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Jun 13 2008 04:07pm
Quote (Leri @ Fri, 13 Jun 2008, 23:06)
prave ze java je uplne napicu bez infi nebo convi/lr, jsi uplne mimo, promin :-)


vouch

prvni postava na new ladder je nejlepsi imo sosna, pze mas tele zadarmo wink.gif
ale ne light, pze ta bez infy je taky k nicemu a na mefovi skejsnes pekne dlouho (mozna ho ani s crap vybavou nekillnes)

This post was edited by Rapyjer on Jun 13 2008 04:09pm
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 13 2008 11:19pm
Quote (Leri @ Sat, 14 Jun 2008, 00:06)
prave ze java je uplne napicu bez infi nebo convi/lr, jsi uplne mimo, promin :-)


nvm, mimo asi jo biggrin.gif
... pac jsem zapomnel na tele, ale java taky beha rychle a taky jsem prihlizel k cene a k sancim na rip wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll