Quote (Leri @ Fri, 13 Jun 2008, 23:06)
prave ze java je uplne napicu bez infi nebo convi/lr, jsi uplne mimo, promin :-)
vouch
prvni postava na new ladder je nejlepsi imo sosna, pze mas tele zadarmo

ale ne light, pze ta bez infy je taky k nicemu a na mefovi skejsnes pekne dlouho (mozna ho ani s crap vybavou nekillnes)
This post was edited by Rapyjer on Jun 13 2008 04:09pm