ze se nezeptas na icq ty kokote...
ale tak co sem navstivil
Face to face (teď kamikaze) jak někdo psal středa-neděle 350 a piješ co chceš, ale bacha výběr mají pouze z shitovejch značek
Radost FX - dobrej klub na IP pavlova, spíš RnB hiphop někdy vstup dražší
MIsch masch - snobárna, děti vstup 50-100 , dost akcí ale nic pro mě - letná
Exit - žižkov, pohoda klub ale asi nic pro tebe
Lucerna+Futurum - pátek,sobota jedny ze super akcí jak psal Sob, vstup kilo ale super zážitek
Bordo - hiphop kousek nad muzeem , bejval good nevim jak teď
Zlatej strom - takovej bar s parketem ale je to tam supa , dost cizinců
Molotow - na karlově nám. bez vstupu pohoda drinky
El magico - na kolejích VŠE na jižáku , diskotéka ale jde to
Roxy - spíš koncerty ceny se liší podle účinkujících, je to tam fajn
v DUplexu sem nebyl, to je trošku někde jinde a asi bych si tam s nikym moc nepopovídal

tak to je asi vše
This post was edited by Killer111 on Jun 15 2008 03:10pm