d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Prazske Kluby
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 15 2008 05:25am
Quote (Leri @ Sun, Jun 15 2008, 12:23pm)
hellrider



< Winamp Playing: Judas Priest - Hellrider >

aha. ... ok aspoň už vim vo kom zpívaj wink.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 15 2008 06:02am
Quote (hellrider @ Sun, Jun 15 2008, 11:41am)
Duplex,,no tam som raz bol,,daval tam Dj Trava ale ako som odtial odisiel si vobec nepamatam blush.gif


To je rezident klubu tongue.gif
Member
Posts: 3,375
Joined: May 31 2007
Gold: 1,927.00
Jun 15 2008 06:20am
Quote (hero_cz @ Fri, 13 Jun 2008, 06:11)
zkus zlaty strom smile.gif


a futuro..
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
Jun 15 2008 12:39pm
Quote (Sobcz @ Fri, 13 Jun 2008, 08:22)
Já osobně mam nejradši Futurum a "80es a 90es party" tam. Hrajou tam prostě starý hitovky a na stěnu k tomu promítaj ty zabijácký klipy smile.gif Je to každej pátek a sobotu a myslim že vstup je 90,- (stanice metra Anděl)


Quote (WisheN´s profile)
41. Sobcz | noob with a big heart and your music sucks omg


O_o
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 15 2008 12:42pm
Kam chodi ostatní kalit ?smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Jun 15 2008 12:50pm
No tak kdyz zavitate v patek nebo v sobotu do vagonu, tak me tam urcite najdete biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 15 2008 03:08pm
ze se nezeptas na icq ty kokote...

ale tak co sem navstivil


Face to face (teď kamikaze) jak někdo psal středa-neděle 350 a piješ co chceš, ale bacha výběr mají pouze z shitovejch značek
Radost FX - dobrej klub na IP pavlova, spíš RnB hiphop někdy vstup dražší
MIsch masch - snobárna, děti vstup 50-100 , dost akcí ale nic pro mě - letná
Exit - žižkov, pohoda klub ale asi nic pro tebe
Lucerna+Futurum - pátek,sobota jedny ze super akcí jak psal Sob, vstup kilo ale super zážitek
Bordo - hiphop kousek nad muzeem , bejval good nevim jak teď
Zlatej strom - takovej bar s parketem ale je to tam supa , dost cizinců
Molotow - na karlově nám. bez vstupu pohoda drinky
El magico - na kolejích VŠE na jižáku , diskotéka ale jde to
Roxy - spíš koncerty ceny se liší podle účinkujících, je to tam fajn

v DUplexu sem nebyl, to je trošku někde jinde a asi bych si tam s nikym moc nepopovídal smile.gif

tak to je asi vše

This post was edited by Killer111 on Jun 15 2008 03:10pm
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 16 2008 12:18am
Quote (Herugurth @ Sun, 15 Jun 2008, 19:39)
O_o


hehe smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 16 2008 06:33am
Quote (Killer111 @ Sun, Jun 15 2008, 10:08pm)
ze se nezeptas na icq ty kokote...

ale tak co sem navstivil


Face to face (teď kamikaze) jak někdo psal středa-neděle 350 a piješ co chceš, ale bacha výběr mají pouze z shitovejch značek
Radost FX - dobrej klub na IP pavlova, spíš RnB hiphop někdy vstup dražší
MIsch masch - snobárna, děti vstup 50-100 , dost akcí ale nic pro mě - letná
Exit - žižkov, pohoda klub ale asi nic pro tebe
Lucerna+Futurum - pátek,sobota jedny ze super akcí jak psal Sob, vstup kilo ale super zážitek
Bordo - hiphop kousek nad muzeem , bejval good nevim jak teď
Zlatej strom - takovej bar s parketem ale je to tam supa , dost cizinců
Molotow - na karlově nám. bez vstupu pohoda drinky
El magico - na kolejích VŠE na jižáku , diskotéka ale jde to
Roxy - spíš koncerty ceny se liší podle účinkujících, je to tam fajn

v DUplexu sem nebyl, to je trošku někde jinde a asi bych si tam s nikym moc nepopovídal smile.gif

tak to je asi vše


Na popovídání běž někde do hospody wink.gif A ne na kalby tongue.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 16 2008 07:16am
Quote (Runn3r @ Mon, Jun 16 2008, 01:33pm)
Na popovídání běž někde do hospody wink.gif A ne na kalby tongue.gif


ten
vstup bych ještě zkousl ale pít tam drinky za 150+ pivo za 80 to by moc
velká kalba pro mě nebyla, i když není problém pro mě utratit 1k za
večer


ještě sem si vzpomněl Karlovy lázně docela gut klab

This post was edited by Killer111 on Jun 16 2008 07:17am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll