d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zitra Budu Delat Prijimacky Na Vysokou > Drzte Mi Koule
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 12 2008 02:57pm
Quote (Foxcompany @ Thu, Jun 12 2008, 09:56pm)
si me zase pobavil...


Quote (Foxcompany @ Thu, Jun 12 2008, 07:07pm)
posledni topic , seru na vás čau


sem doufal že apoň to slovo splníš.. evidentně na nás nesereš.. dík.

Quote (EGY @ Thu, Jun 12 2008, 09:58pm)
topic ne post :/


aha sad.gif

This post was edited by Sobcz on Jun 12 2008 02:59pm
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 12 2008 02:58pm
Quote (Sobcz @ Thu, 12 Jun 2008, 22:57)
sem doufal že apoň to slovo splníš.. evidentně na nás nesereš.. dík.


topic ne post :/
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jun 12 2008 02:59pm
Quote (Sobcz @ Thu, 12 Jun 2008, 20:57)
sem doufal že apoň to slovo splníš.. evidentně na nás nesereš.. dík.


jsem musel sry
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 12 2008 03:00pm
GL HF eriku btw..
jsi dobry imo
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 12 2008 03:02pm
Quote (Foxcompany @ Thu, 12 Jun 2008, 22:59)
jsem musel sry


proc bys nemohl a neomluvej se. kazdej tu spamuje jen ne tak okate jak ty ikdyz nekteri taky tak smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 12 2008 03:04pm
promin sobatore: GL HF jsi dobrej imo ^^
mas to i bold
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jun 12 2008 10:06pm
Hodně štěstíčka přeju... Já už trčím v práci wallbash.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 13 2008 12:01am
Quote (Enigmma @ Fri, 13 Jun 2008, 05:06)
Hodně štěstíčka přeju... Já už trčím v práci wallbash.gif


chudinko tak brzo sad.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 13 2008 12:06am
Quote (undead_lord @ Thu, 12 Jun 2008, 20:53)
drzte pevne !!


na co jdeš ty pyčo?
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 13 2008 12:13am
Quote (hero_cz @ Fri, Jun 13 2008, 06:01am)
chudinko tak brzo sad.gif


taky je drive doma, stejne jako ja, sob, egy, okpak
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll