Quote (Foxcompany @ Thu, Jun 12 2008, 09:56pm)
si me zase pobavil...
Quote (Foxcompany @ Thu, Jun 12 2008, 07:07pm)
posledni topic , seru na vás čau
sem doufal že apoň to slovo splníš.. evidentně na nás nesereš.. dík.
Quote (EGY @ Thu, Jun 12 2008, 09:58pm)
topic ne post :/
aha
This post was edited by Sobcz on Jun 12 2008 02:59pm