d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hero, Dopici Vime Ze Mas V Praci Net > Tak Uz Tu Prestan Spamovat !
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 12 2008 05:36am
Quote (mortwatcher @ Thu, 12 Jun 2008, 13:35)
taky sem měl 2x topic na hcl něco na scl něco na scnl, to pak posty naskakujou jen z bumpování no...

e: gz hero k novému jobu tongue.gif


^jo protoze muzes prodavat crapy a este mas moznost z toho vydelat
ted afk, jdu hrat wow
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 12 2008 06:37am
pro topic
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 12 2008 08:30am
Quote (mortwatcher @ Thu, 12 Jun 2008, 12:35)
taky sem měl 2x topic na hcl něco na scl něco na scnl, to pak posty naskakujou jen z bumpování no...

e: gz hero k novému jobu tongue.gif


zadnej novej job.. porad ten stejnej jen obcas tam nejde net smile.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 12 2008 08:33am
jeste rekni ze uz si zpatky biggrin.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 12 2008 08:34am
Quote (Log_in @ Thu, 12 Jun 2008, 15:33)
jeste rekni ze uz si zpatky biggrin.gif


uz jsem doma^^
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 12 2008 12:19pm
hero můžu mít dotaz máš v práci internet????
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 12 2008 01:20pm
Quote (Lua @ Thu, 12 Jun 2008, 19:19)
hero můžu mít dotaz máš v práci internet????


jasně že má prý ráno v práci hraje když tam ještě nikdo není
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 12 2008 01:37pm
Quote (Esantin @ Thu, 12 Jun 2008, 20:20)
jasně že má prý ráno v práci hraje když tam ještě nikdo není


nj rano to bezi nekdy dobre :| od 8 do 11 se to da pak uz to pada..
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 12 2008 01:46pm
Quote (hero_cz @ Thu, Jun 12 2008, 09:37pm)
nj rano to bezi nekdy dobre :| od 8 do 11 se to da pak uz to pada..


jn kdyz sem nachcipanej tak rano kecam s herakem na chatu, taky bych chtel mit job kde bych hral a dostaval calovano smile.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 12 2008 01:56pm
Quote (hero_cz @ Thu, 12 Jun 2008, 16:34)
uz jsem doma^^
týý voléé co to je za praci tam makas tak 5hodin a to tak 3hodiny proparis ne? ohmy.gif

Quote (Nipik @ Thu, 12 Jun 2008, 21:46)
jn kdyz sem nachcipanej tak rano kecam s herakem na chatu, taky bych chtel mit job kde bych hral a dostaval calovano smile.gif


jo kdo by takovou nebral wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll