Quote (hero_cz @ Thu, 12 Jun 2008, 16:34)
uz jsem doma^^
týý voléé co to je za praci tam makas tak 5hodin a to tak 3hodiny proparis ne?

Quote (Nipik @ Thu, 12 Jun 2008, 21:46)
jn kdyz sem nachcipanej tak rano kecam s herakem na chatu, taky bych chtel mit job kde bych hral a dostaval calovano

jo kdo by takovou nebral