d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Trade Uspechy Za Letosni Sezonu? > Aneb Jak Hodne Jste Zbohatli? :d
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 11 2008 11:16pm
kdybych neudelal par debilnich tradu na zacatku ladder a znal jsp, mohl jsem mit 2k fg :/
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 11 2008 11:38pm
3 20 20 za 550fg
tenhle mesic
Total Transactions: 50 · Gold In/Out: 1,299.13 / 202.00
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 11 2008 11:39pm
Quote (Wourly @ Thu, Jun 12 2008, 05:16am)
kdybych neudelal par debilnich tradu na zacatku ladder a znal jsp, mohl jsem mit 2k fg :/


lul


tak me napadlo:

shako - 700 fg
first perf raven - 700 fg
zaka - 500
tal arm - 650 fg
30 mara - 400 fg

to byly asi nejuspesnejsi ze startu hcl, ta mara prisla uz pozdeji

This post was edited by Leri on Jun 11 2008 11:45pm
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 11 2008 11:57pm
29. květen 2007 16:47:05 Received 700.00 (1,257.50 -> 1,957.50) from Ringow (11,001.50 -> 10,301.50) sorc tiara

asi jedna z the best non fcr soso tiara na ladderu, nepamatuju si přesný staty ale něco jako

2soso
2x str
1x dex
3x life
8x mana
10 resy
volnej sox
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 12 2008 12:08am
Quote (st3pix @ Thu, 12 Jun 2008, 07:57)
29. květen 2007 16:47:05 Received 700.00 (1,257.50 -> 1,957.50) from Ringow (11,001.50 -> 10,301.50) sorc tiara

asi jedna z the best non fcr soso tiara na ladderu, nepamatuju si přesný staty ale něco jako

2soso
2x str
1x dex
3x life
8x mana
10 resy
volnej sox


huh husta smile.gif
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jun 12 2008 01:01am
Quote (undead_lord @ Wed, Jun 11 2008, 10:10pm)
ja asi 3x

uz budu mit vic nez sob smile.gif

akorat loni pred resetem jsem si koupil snad 30 griefu a xx eni, infy a ty nesly vubec prodat. Jsem myslel ze ceny na nonladderu budou vyssi, ale nakonec ceny zustaly stejne jako na byvalem ladderu a dokonce i nizsi


To se da na Resetu nejak vydelat??? jak to delate ze to nejak kombinujete s non??... ja myslela ze se to neda kdyz tak mi napiste jak se da vydelat na resetu protoze me to zajima..
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 12 2008 01:05am
Quote (Kebs @ Thu, Jun 12 2008, 07:01am)
To se da na Resetu nejak vydelat??? jak to delate ze to nejak kombinujete s non??... ja myslela ze se to neda kdyz tak mi napiste jak se da vydelat na resetu protoze me to zajima..


. . . .

zamysli se chlapce... pokud je nedostatek nejakeho zbozi, zvysuje se poptavka, vyrobce/prodejce si muze dovolit zvysit cenu
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jun 12 2008 01:08am
Quote (Leri @ Thu, Jun 12 2008, 08:05am)
. . . .

zamysli se chlapce... pokud je nedostatek nejakeho zbozi, zvysuje se poptavka, vyrobce/prodejce si muze dovolit zvysit cenu


nejaky cheaty ne?? jak muzes jit na non z scl...???
A nejsem Chlapec
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 12 2008 01:09am
Quote (Kebs @ Thu, 12 Jun 2008, 09:01)
To se da na Resetu nejak vydelat??? jak to delate ze to nejak kombinujete s  non??... ja myslela ze se to neda kdyz tak mi napiste jak se da vydelat na resetu protoze me to zajima..


OMFG bezt joke ever biggrin.gif


Quote (Kebs @ Thu, 12 Jun 2008, 09:08)
nejaky cheaty ne?? jak muzes jit na non z scl...???


Jak ? je jediny zpusob smile.gif ze by pres RESET ? smile.gif

This post was edited by EGY on Jun 12 2008 01:15am
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jun 12 2008 01:26am
Quote (Kebs @ Thu, 12 Jun 2008, 08:08)
nejaky cheaty ne?? jak muzes jit na non z scl...???
A nejsem Chlapec


bangin.gif
no coment..
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll