Quote (Kebs @ Thu, 12 Jun 2008, 09:01)
To se da na Resetu nejak vydelat??? jak to delate ze to nejak kombinujete s non??... ja myslela ze se to neda kdyz tak mi napiste jak se da vydelat na resetu protoze me to zajima..
OMFG bezt joke ever

Quote (Kebs @ Thu, 12 Jun 2008, 09:08)
nejaky cheaty ne?? jak muzes jit na non z scl...???
Jak ? je jediny zpusob

ze by pres RESET ?
This post was edited by EGY on Jun 12 2008 01:15am