Quote (undead_lord @ Wed, Jun 11 2008, 08:35pm)
to jsem mu to rekl taky, ale on rekl, ze dia hraje hoooodne dlouho

to jsem netvrdil ze to hraju hodne dlouho

topic byl o tom jestli nekdo nepujde na classic a ne o tom ze neumim PvP na lodu :/
vy co jste PvP na classic nikdy nehrali tak mlcte a byl ybch rad kdyby jste tu prestali spamovat a odpovidali na otazku v topicu