d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nezacnete Nekdo Na New Ladder Hrat Classic ? > .
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 11 2008 02:32pm
vite proc wourly nehraje loda? me rekl ze na lod kazdy teli muze telit a je to pak o hovne ><

a jeste mi rekl dalsi zajimavou teorii, proc malo lidi hraje Classic: kdyz si clovek koupi diabla, tak ma automaticky loda a tudiz zacne hrat loda a ani si nevsimne classicu. Proto vsichni rikaji lod je lepsi, pac nikdy nemeli moznost si zahrat classic nebo o nem nevedi rofl.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 11 2008 02:34pm
cemu se divis? to je teorie ne-dlouho hrajicich lidi.
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 11 2008 02:35pm
Quote (ghetofu @ Wed, 11 Jun 2008, 21:34)
cemu se divis? to je teorie ne-dlouho hrajicich lidi.


to jsem mu to rekl taky, ale on rekl, ze dia hraje hoooodne dlouho smile.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 11 2008 02:39pm
Quote (ghetofu @ Wed, Jun 11 2008, 08:34pm)
cemu se divis? to je teorie ne-dlouho hrajicich lidi.


me chteli dat baala na norm kdyz sem byl Lord
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 11 2008 02:40pm
Quote (vanys @ Wed, 11 Jun 2008, 21:39)
me chteli dat baala na norm kdyz sem byl Lord


to asi bylo kvuli tvemu baal questu rofl.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 11 2008 04:30pm
Classic jedině na runy :-D

spíš ty bys měl zkusit lod pořádně pvp a učit se a uvidíš jestli se ti bude chtít vracet.... a kdyby ses náhodou vrátil tak bys pochytal na lodu víc skillu jak na classicu
a vymluva že lod je sračka jen kvůli telení je ubohá vymluva mld a lld se taky hraje

zkus začít hrát lod vydělěj si něco a pak si něco pořádnýho postav lld mld normal a myslím si že na tvt na lodu se classic ani škrábat.

a jeden z dalších faktorů je více lidí na lodu

radim zkus to minimálně ušetřešíš tuny času expením na expit na lodu pvp char funkčního na pvp netrvá ani 1den
ale to se o classicu nedá říct
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 11 2008 11:15pm
Quote (undead_lord @ Wed, Jun 11 2008, 08:35pm)
to jsem mu to rekl taky, ale on rekl, ze dia hraje hoooodne dlouho smile.gif


to jsem netvrdil ze to hraju hodne dlouho smile.gif





topic byl o tom jestli nekdo nepujde na classic a ne o tom ze neumim PvP na lodu :/

vy co jste PvP na classic nikdy nehrali tak mlcte a byl ybch rad kdyby jste tu prestali spamovat a odpovidali na otazku v topicu
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 12 2008 12:31am
Quote (Wourly @ Wed, 11 Jun 2008, 17:47)
Je tady malo cechu a furt odchazej na lod sad.gif
skuste to nekdo ^^


zas jako tuhle sezonu : Lady TP_UP smile.gif see ya later
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 12 2008 01:39am
Quote (Wourly @ Thu, 12 Jun 2008, 06:15)
to jsem netvrdil ze to hraju hodne dlouho smile.gif





topic byl o tom jestli nekdo nepujde na classic a ne o tom ze neumim PvP na lodu :/

vy co jste PvP na classic nikdy nehrali tak mlcte a byl ybch rad kdyby jste tu prestali spamovat a odpovidali na otazku v topicu


pvp na classicu je podobne jako na lodu, akorat bez par veci ...
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 12 2008 01:41am
Quote (undead_lord @ Thu, 12 Jun 2008, 08:39)
pvp na classicu je podobne jako na lodu, akorat bez par veci ...


VSECHNO JE TO O ITEMU akorat tam nejsou charmi o to je to lehci smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll