d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ja > Neco O Mne
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 10 2008 09:09am
Rada pro tebe...Sob je EMO...HERO_CZ je no lifer...KARBEC je spamer....Lua je pvp noob....Vanys je Karbcuv vlezdoprdelkar spamer smile.gif ...Pindour je gosu pvp smile.gif ...jen ja jsem ja biggrin.gif Jinak vitej.
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jun 10 2008 09:13am
Vitej hand.gif

jinak topic ve sticky tongue.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 10 2008 09:19am
Quote (ghetofu @ Tue, Jun 10 2008, 04:09pm)
Rada pro tebe...Sob je EMO...HERO_CZ je no lifer...KARBEC je spamer....Lua je pvp noob....Vanys je Karbcuv vlezdoprdelkar spamer smile.gif ...Pindour je gosu pvp smile.gif ...jen ja jsem ja biggrin.gif Jinak vitej.


a ty si dítě země co nosí vlasy po pás, kulátý brejličky, žere jen kořínky a zpívá krásné písně o míru a o lásce wink.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 10 2008 09:19am
Quote (ghetofu @ Tue, Jun 10 2008, 03:09pm)
Rada pro tebe...Sob je EMO...HERO_CZ je no lifer...KARBEC je spamer....Lua je pvp noob....Vanys je Karbcuv vlezdoprdelkar spamer smile.gif ...Pindour je gosu pvp smile.gif ...jen ja jsem ja biggrin.gif Jinak vitej.


KARBEC JE KAMARAD ZE SKOLY
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 10 2008 09:26am
Quote (vanys @ Tue, 10 Jun 2008, 17:19)
KARBEC JE KAMARAD ZE SKOLY


si to tak neber biggrin.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 10 2008 10:43am
Quote (vanys @ Tue, 10 Jun 2008, 17:19)
KARBEC JE KAMARAD ZE SKOLY


To je mi tě líto :/
Member
Posts: 3,375
Joined: May 31 2007
Gold: 1,927.00
Jun 10 2008 10:51am
Quote (Mbro @ Tue, 10 Jun 2008, 14:05)
Takze acc Na Europe mam Bmro.  nerad cheatuju hackuju nebo botuju nepouzivam mh!! rolleyes.gif
MOje dobry kamosi Sou Mansda Titusss James_coole a spousta dalsich
Hraju Scl hc neumim ale chcu se naucit :-)
Menuju se Jakub Juracka
Prezdivka:Dzury,pinda
Bydlym:v Pv=Prostejov
                                                     
                                              JEDE JEDE DODAVKA VEZE LAMY NA JATKA biggrin.gif:D


te pero biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 10 2008 10:52am
Quote (ghetofu @ Tue, Jun 10 2008, 03:09pm)
Rada pro tebe...Sob je EMO...HERO_CZ je no lifer...KARBEC je spamer....Lua je pvp noob....Vanys je Karbcuv vlezdoprdelkar spamer smile.gif ...Pindour je gosu pvp smile.gif ...jen ja jsem ja biggrin.gif Jinak vitej.


ne! toi co je tam psáno o mě si beru moc osobně jinak o ostatních je to pravda a a gheto má 4 koule
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 10 2008 10:56am
Quote (ghetofu @ Tue, 10 Jun 2008, 16:09)
Rada pro tebe...Sob je EMO...HERO_CZ je no lifer...KARBEC je spamer....Lua je pvp noob....Vanys je Karbcuv vlezdoprdelkar spamer smile.gif ...Pindour je gosu pvp smile.gif ...jen ja jsem ja biggrin.gif Jinak vitej.


PYČO A MĚ JSI TAM ANI NENAPSAL.

UTTER

FAIL

U

DIE
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 10 2008 10:57am
Quote (st3pix @ Tue, Jun 10 2008, 04:56pm)
PYČO A MĚ JSI TAM ANI NENAPSAL.

UTTER

FAIL

U

DIE


třeba nestojíš za zmínku laugh.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll