Quote (ghetofu @ Tue, Jun 10 2008, 04:09pm)
Rada pro tebe...Sob je EMO...HERO_CZ je no lifer...KARBEC je spamer....Lua je pvp noob....Vanys je Karbcuv vlezdoprdelkar spamer

...Pindour je gosu pvp

...jen ja jsem ja

Jinak vitej.
a ty si dítě země co nosí vlasy po pás, kulátý brejličky, žere jen kořínky a zpívá krásné písně o míru a o lásce