Quote (pugacov @ Thu, Jun 5 2008, 07:50pm)
Zamknul bych ji a poslal kamosovi, pak bych si postavil stroj casu,
vratil se do minulosti a zabranil tomu, abych ji zamknul. Kdyz to
vyjde, tak az ji kamos dostane, tak by mohla byt otevrena, ale bojim
se, co by bylo uvnitr:)
lol pugy, delorein >>>