d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hadanka > Jojo
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 5 2008 12:43pm
nejdřív mu pošlu za zámkovanou bednu a hned zatím svářečku smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 5 2008 12:47pm
hodíš tam zámek svůj ... on tam k tomu přidá svůj a pošle ti to zpátky .. ty ten svůj vodstraníš a pošleš mu to znova.. win ?
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 5 2008 12:48pm
ja bych se na to vysral a nic neposilal
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 5 2008 01:06pm
Quote (vanys @ Thu, Jun 5 2008, 07:48pm)
ja bych se na to vysral a nic neposilal


viz ava rofl.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 5 2008 01:22pm
Quote (Runn3r @ Thu, Jun 5 2008, 07:06pm)
viz ava rofl.gif


radeji nepredstirej ze nevidis zpravy odemne a ozvi se
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jun 5 2008 01:50pm
Zamknul bych ji a poslal kamosovi, pak bych si postavil stroj casu, vratil se do minulosti a zabranil tomu, abych ji zamknul. Kdyz to vyjde, tak az ji kamos dostane, tak by mohla byt otevrena, ale bojim se, co by bylo uvnitr smile.gif
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jun 5 2008 01:52pm
pripevnit tnt ez
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 5 2008 03:18pm
Quote (pugacov @ Thu, Jun 5 2008, 07:50pm)
Zamknul bych ji a poslal kamosovi, pak bych si postavil stroj casu,
vratil se do minulosti a zabranil tomu, abych ji zamknul. Kdyz to
vyjde, tak az ji kamos dostane, tak by mohla byt otevrena, ale bojim
se, co by bylo uvnitr:)


lol pugy, delorein >>> smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 5 2008 03:19pm
Quote (pugacov @ Thu, 5 Jun 2008, 21:50)
Zamknul bych ji a poslal kamosovi, pak bych si postavil stroj casu, vratil se do minulosti a zabranil tomu, abych ji zamknul. Kdyz to vyjde, tak az ji kamos dostane, tak by mohla byt otevrena, ale bojim se, co by bylo uvnitr smile.gif


TO BY JSI JI MOHL DUPNOUT biggrin.gif
Member
Posts: 2,062
Joined: Feb 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 6 2008 05:38am
Quote (ghetofu @ Thu, 5 Jun 2008, 19:13)
mmm pojistíte si balík a pošlete ho....když se ztratí oni vám to zaplatí smile.gif


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll