Quote (Sobcz @ Tue, 3 Jun 2008, 17:07)
cítím v tobě velkou zatrpklost bratře... otevři své srdce a.... přitáhni s sebou i kšilt

n1 hlaska lol 
hodte to nekdo quote do jokes topicu 
Quote (Black_WoH @ Tue, 3 Jun 2008, 22:30)
wtf??

slysel jsem dobre sobe?

ja ho v lete ale nenosim bych mel sparenou palici :-/
vouch, to je mnohem lepsi na zimu na zahrati, na leto je lepsi spis beranice aby ti nesvitilo do oci 
Quote (Kebs @ Tue, 3 Jun 2008, 23:39)
hmm rada bych se kvam podivala a posedela protoze bych se musela smat jak se bavite ..... ja nasel fcr/Fhr ring .......
ona nasel? nedonatoval "ji" tu nekdo protoze je to holka?
This post was edited by DJVibrejtr on Jun 3 2008 05:41pm