d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > New Ladder > Kdy ?
Prev123415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 2 2008 01:18pm
Quote (hero_cz @ Mon, 2 Jun 2008, 20:51)
taky az dam hc 99 muze byt new smile.gif

to bych se ale milej zlatej nedockal^

This post was edited by Log_in on Jun 2 2008 01:19pm
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 2 2008 01:28pm
Quote (Esantin @ Mon, Jun 2 2008, 05:51pm)
až dám 99 tak může být


gogo 99 smile.gif btw doufam ze reset bude az pristi rok rad bych dal 98 ~~
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 2 2008 01:38pm
Quote (Nipik @ Mon, Jun 2 2008, 08:28pm)
gogo 99 smile.gif btw doufam ze reset bude az pristi rok rad bych dal 98 ~~


až 99 na eastu chcu new tongue.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 2 2008 01:45pm
Quote (Runn3r @ Mon, 2 Jun 2008, 21:38)
až 99 na eastu chcu new tongue.gif


Sending.
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Jun 2 2008 01:58pm
nic, zadnej novej ladder, at me s tim neserou smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 2 2008 02:07pm
Quote (Nipik @ Mon, Jun 2 2008, 07:28pm)
gogo 99 smile.gif btw doufam ze reset bude az pristi rok rad bych dal 98 ~~


co to ma za vyznam se piplat na 98 ? bud chces 99 nebo je to ztrata casu...
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 2 2008 02:22pm
Quote (Leri @ Mon, 2 Jun 2008, 21:07)
co to ma za vyznam se piplat na 98 ? bud chces 99 nebo je to ztrata casu...


ja chci jenom 20 cm, ostatni je na hovno
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Jun 2 2008 05:19pm
Bude az za rok

Quote (bartjoker @ Mon, Jun 2 2008, 06:08pm)
njn maj ted wowku biggrin.gif


spis starcraft 2 ted momentalne

navic nejsem si jist, jestli to delaj stejny tymy (ikdyz puvodni tym, co delal d2 uz se davno rozpadl)

Quote (undead_lord @ Mon, Jun 2 2008, 08:22pm)
ja chci jenom 20 cm, ostatni je na hovno


tak to se asi nedockas, ale urcite te potesi.... videl jsem v televizi reklamu na pomucku, ktera by ti mohla pomoci... nejaky vytahavaci nacini, ktere prodlouzi az o 5- xx cm, podle toho jak na tom jsi nyni biggrin.gif
d-lol.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 2 2008 09:06pm
Quote (xLYNXx @ Mon, Jun 2 2008, 11:19pm)
Bude az za rok



tak to se asi nedockas, ale urcite te potesi.... videl jsem v televizi reklamu na pomucku, ktera by ti mohla pomoci... nejaky vytahavaci nacini, ktere prodlouzi az o 5- xx cm, podle toho jak na tom jsi nyni biggrin.gif
d-lol.gif


musim podotknout ze jsem ve volne chvili zabrouzdal ve blesku a tam to bylo taky napsano.... dokonce tam byla i nabidka operativne, pohybovalo se to kolem 200 tisic.. uz nevim kteri ti doktori to dokazali, ze to nakonec jde
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 2 2008 10:39pm
Nemáš to jedno, jestli bude novej ladder nebo ne? Stejně budeš za tři dny po restartu vidět paladiny s enigmama a hotama
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123415Next
Add Reply New Topic New Poll