d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Mi Udela Peknej Sign? :) > Mno ...
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Jun 1 2008 11:47am


Karbec wanted !!!

Reward xx.x Fg !!
iso new animated sign

If found, kindly PM me
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 1 2008 11:52am
Quote (undead_lord @ Sun, 1 Jun 2008, 18:47)


Karbec wanted !!!

Reward xx.x Fg !!
iso new animated sign

If found, kindly PM me


found. give fg.

This post was edited by unknown_spirit on Jun 1 2008 11:53am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 1 2008 11:57am
Quote (Sobcz @ Sun, 1 Jun 2008, 17:04)
nene udělal pár sigů i mě biggrin.gif


tak v tom případě za poplatek biggrin.gif

on buď pro kámoše nebo za fg

socka

nab
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Jun 2 2008 01:46pm
Karbeeeeeec .)

... nastup, hlas se zde smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 2 2008 01:51pm
az udelam nipikoj.. jdu ted.
uz mu ho dluzim dobu ^^
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Jun 2 2008 05:29pm
pokud mas rad kresby, tak ti sig vyrobim, ale ne na cas,... podle toho, jak se mi bude chtit, svuj delam cca mesic ( s mesicnima prestavkama pul hodiny denne biggrin.gif ).
miluju kresby... mozna bych neco delal i na compu, ale stejne nemam fotoshop, takze by to nemelo budoucnost... self handmade rulez tongue.gif (doslova)

e:
nynejsi sig mam od Karba, pocitam ovsem, ze muj vlastnrucne udelany mi kapku upravi, zalezi ovsem na tom, jak bude vypadat po scanu, jestli dobre, tak nic delat nebude muset smile.gif

This post was edited by xLYNXx on Jun 2 2008 05:32pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 2 2008 11:27pm
Quote (xLYNXx @ Tue, 3 Jun 2008, 01:29)
pokud mas rad kresby, tak ti sig vyrobim, ale ne na cas,... podle toho, jak se mi bude chtit, svuj delam cca mesic ( s mesicnima prestavkama pul hodiny denne biggrin.gif ).
miluju kresby... mozna bych neco delal i na compu, ale stejne nemam fotoshop, takze by to nemelo budoucnost... self handmade rulez tongue.gif (doslova)

e:
nynejsi sig mam od Karba, pocitam ovsem, ze muj vlastnrucne udelany mi kapku upravi, zalezi ovsem na tom, jak bude vypadat po scanu, jestli dobre, tak nic delat nebude muset smile.gif


to je hodne starej sign ten ode me co?
rok ?
stejne nejlepsi sign jsem udelal IQakoj.. se me extreme poved..
taky to byl muj prvni kamos na jsp biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 3 2008 12:42am
Quote (xLYNXx @ Tue, Jun 3 2008, 12:29am)
pokud mas rad kresby, tak ti sig vyrobim, ale ne na cas,... podle toho, jak se mi bude chtit, svuj delam cca mesic ( s mesicnima prestavkama pul hodiny denne biggrin.gif ).
miluju kresby... mozna bych neco delal i na compu, ale stejne nemam fotoshop, takze by to nemelo budoucnost... self handmade rulez tongue.gif (doslova)

e:
nynejsi sig mam od Karba, pocitam ovsem, ze muj vlastnrucne udelany mi kapku upravi, zalezi ovsem na tom, jak bude vypadat po scanu, jestli dobre, tak nic delat nebude muset smile.gif


takovy sign bych prodaval za x-xx k fg biggrin.gif vlastnorucně to je umelecke dilo biggrin.gif
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Jun 3 2008 05:50am
Quote (sapier @ Tue, Jun 3 2008, 06:42am)
takovy sign bych prodaval za x-xx k fg biggrin.gif vlastnorucně to je umelecke dilo biggrin.gif


jj, ale az ze mne bude uznavany malir, tak muze byt rad, ze jsem mu udelal sig zadara, jelikoz ho pak bude moci prodat za par mil kc biggrin.gif pokud mu ovsem poslu original postou biggrin.gif tongue.gif
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jun 3 2008 06:46am
Klidně ti jeden dám zadara chceš třeba tenhle?? dělala jsem ho sama
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll