pokud mas rad kresby, tak ti sig vyrobim, ale ne na cas,... podle toho, jak se mi bude chtit, svuj delam cca mesic ( s mesicnima prestavkama pul hodiny denne

).
miluju kresby... mozna bych neco delal i na compu, ale stejne nemam fotoshop, takze by to nemelo budoucnost... self handmade rulez

(doslova)
e:
nynejsi sig mam od Karba, pocitam ovsem, ze muj vlastnrucne udelany mi kapku upravi, zalezi ovsem na tom, jak bude vypadat po scanu, jestli dobre, tak nic delat nebude muset
This post was edited by xLYNXx on Jun 2 2008 05:32pm