d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Platfusáci > Pěchy
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 31 2008 06:26am
palec ee jen meditag
ale beze srandy sobe vím že si odmaturoval a chudáčku nemáš co dělat
ale tohle fakt vypadá jako bys chtěl nějákej ten tag smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 31 2008 06:32am
Sobíku strašně moc děkuji za tvou snahu, ale já zůstanu u staré dobré angličtiny
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
May 31 2008 08:33am
Quote (MrReaper @ Sat, 31 May 2008, 13:32)
Sobíku strašně moc děkuji za tvou snahu, ale já zůstanu u staré dobré angličtiny


Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 31 2008 02:13pm
Quote (MrReaper @ Sat, 31 May 2008, 13:32)
Sobíku strašně moc děkuji za tvou snahu, ale já zůstanu u staré dobré angličtiny


sad.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 31 2008 02:17pm
Quote (palec @ Sat, 31 May 2008, 13:31)
''dobře ty'' není ničí slovo... používá ho dneska už kdejaký jouda...

EDIT:



Nesnaží se nám pomoct. Snaží se získat Trusted Tag smile.gif .


je to moje slovo.
btw
Quote
Leri
#9 Sat, 31 May 2008, 13:37

biggrin.gif

This post was edited by Karbec on May 31 2008 02:17pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 31 2008 02:56pm
Vy ste malý mrdečky.. sad.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 1 2008 03:03am
Quote (Sobcz @ Sat, May 31 2008, 08:56pm)
Vy ste malý mrdečky.. sad.gif


Já mam cestinu !
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 1 2008 03:30am
Quote (vanys @ Sun, 1 Jun 2008, 11:03)
Já mam cestinu !


protoze umis jen nemecky wink.gif
Member
Posts: 2,062
Joined: Feb 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 1 2008 04:20am
Quote (Karbec @ Fri, 30 May 2008, 16:12)
moje slovo.. zmrde biggrin.gif


Member
Posts: 2,062
Joined: Feb 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 1 2008 04:20am
Quote (M0f0 @ Sat, 31 May 2008, 22:13)
sad.gif


hm koukam tady nekdo ma rad svuj jazyk smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll