Quote (palec @ Sat, 31 May 2008, 13:31)
''dobře ty'' není ničí slovo... používá ho dneska už kdejaký jouda...
EDIT:
Nesnaží se nám pomoct. Snaží se získat Trusted Tag

.
je to moje slovo.
btw
Quote
Leri
#9 Sat, 31 May 2008, 13:37
This post was edited by Karbec on May 31 2008 02:17pm