d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Technicka Podpora D2jsp > pokud mate nejake dotazy ohledne d2jsp
Prev123425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 25 2006 05:03pm
Tebi zkrátka aplikoval dve zdanlive nemozne metody dohromady
1) "Podle sebe soudím tebe"
2) "100% není nikdy dost"

nevim jak se mu to povedlo, ale stoji to za to...
doufam Tebi ze to nevemes jako urazku, je to proste unikatni ale ne spatny
mimochodem co muj sign, nemam tam neco out of rule?
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 26 2006 09:17am
Podle te vety co postnul tebi jsi presne na rozhrani povoleneho sginu wink.gif
Member
Posts: 7,084
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Apr 26 2006 11:52am
Quote (MrReaper @ Wed, Apr 26 2006, 05:03am)
Tebi zkrátka aplikoval dve zdanlive nemozne metody dohromady
1) "Podle sebe soudím tebe"
2) "100% není nikdy dost"

nevim jak se mu to povedlo, ale stoji to za to...
doufam Tebi ze to nevemes jako urazku, je to proste unikatni ale ne spatny


Jake metody? Jake souzeni podle sebe? Co neni nikdy dost? Co se nekomu povedlo? Jaka urazka?
Az na posledni vetu, ktera zacina mimochodem, vubec nic nechapu. Ja jasne formuloval otazku a vse dava smysl, staci se podivat na maksovo sign a je to jasne.
Btw sign je ok... kdyby nebylo, tak bych to urcite rekl ~ stejne tak jako u kohokoliv jineho na nasem foru.
Member
Posts: 6,530
Joined: Apr 15 2005
Gold: 109,229.00
Apr 30 2006 03:02pm
Tebi: Mel bych otazecku k tomu warnu, uz ho mam vic jak rok takze je to urcite dost dlouho, ale pises ze mu mam napsat " text jeho puvodni zpravy za co to dal warn " to myslis to co mi napsal do pm? Protoze tu uz minimalne 11mesicu nemam sad.gif
Member
Posts: 7,084
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Apr 30 2006 03:06pm
Quote (Kutler @ Mon, May 1 2006, 03:02am)
Tebi: Mel bych otazecku k tomu warnu, uz ho mam vic jak rok takze je to urcite dost dlouho, ale pises ze mu mam napsat " text jeho puvodni zpravy za co to dal warn " to myslis to co mi napsal do pm? Protoze tu uz minimalne 11mesicu nemam sad.gif


Klikni si na warn ktery mas Warn: 10% a tam se ti zobrazi kdo ti PM napsal a za co
Member
Posts: 6,530
Joined: Apr 15 2005
Gold: 109,229.00
Apr 30 2006 03:11pm
Jo uz to chapu smile.gif dik
Member
Posts: 7,084
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Apr 30 2006 03:31pm
neni zac,
ja dostal kdysi warn taky, bylo to davno ~ to topic stoji za uvahu, protoze je tam nejvetsi koncetrace postu od loseru/scammeru/banned/spammeru icon_pointr.gif vcetne me smile.gif
Kdysi tam vsichni byvali Group:Members, Trader: Not Raded ... a jak sel cas, tak se pekne vybarvili (mimo Europe guild)
zde je ten topic: http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=842757&st=10

This post was edited by thebiss on Apr 30 2006 03:33pm
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
May 2 2006 04:56pm
Quote (MrReaper @ Wed, Apr 26 2006, 12:03am)
Tebi zkrátka aplikoval dve zdanlive nemozne metody dohromady
1) "Podle sebe soudím tebe"
2) "100% není nikdy dost"

nevim jak se mu to povedlo, ale stoji to za to...
doufam Tebi ze to nevemes jako urazku, je to proste unikatni ale ne spatny
mimochodem co muj sign, nemam tam neco out of rule?


Mimochodem tam nic out of rule nemas ale pokud bys mel tak bych te immediatelly reportnul rolleyes.gif Have a nice day
Member
Posts: 4,161
Joined: Feb 9 2005
Gold: 0.00
May 5 2006 03:25am
Quote (EGY @ Wed, May 3 2006, 12:56am)

Mimochodem tam nic out of rule nemas ale pokud bys mel tak bych te immediatelly reportnul rolleyes.gif Have a nice day


joo, svet je kruty....
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
May 5 2006 12:40pm
Quote (NestorQuinn @ Fri, May 5 2006, 10:25am)
Quote (EGY @ Wed, May 3 2006, 12:56am)

Mimochodem tam nic out of rule nemas ale pokud bys mel tak bych te immediatelly reportnul rolleyes.gif Have a nice day


joo, svet je kruty....


To joo ale jen se mi nelibila ta narazka rolleyes.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123425Next
Closed New Topic New Poll