Quote (DJVibrejtr @ Sat, 17 May 2008, 22:07)
nebo udelas co oznacis mi cervene par icek? ^^
jestli sou tvy rodice vysokoskolaci tak by ses mel uprimne stydet za to jak veskery svy vedomosti vyuzivas akorat k tomu abys ostatni zesmesnoval
mas to trochu pomylene...
je toto daka striktna diskusia kde sa musis drzat dakych tvrdych pravidiel? nie... takze sa nevzrusuj
a vlastne sob vyjadril iba svoj nazor takze ho nemusis flamovat

a poznamky na rodinu ktoru ani nepoznas su trocha mimo misu
p.s. bold pismo nerobi s tvojich prispevkov nieco mudrejsie ako keby to napises normalne ^^
This post was edited by otko on May 17 2008 03:17pm