d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sparta - Slavia > Nazory
Prev123413Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
May 17 2008 03:16pm
Quote (DJVibrejtr @ Sat, 17 May 2008, 22:07)
nebo udelas co oznacis mi cervene par icek? ^^


jestli sou tvy rodice vysokoskolaci tak by ses mel uprimne stydet za to jak veskery svy vedomosti vyuzivas akorat k tomu abys ostatni zesmesnoval


omg, co to meles wacko.gif
beres to nejak trochu vazne, ne? On si dela srandu jestli si to jeste nepochopil a i kdyby nedelal, tak je to jeho nazor a nechapu, co mu tady pomlouvas rodinu, kdyz o nem vis velky hovno.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 17 2008 03:16pm
Quote (DJVibrejtr @ Sat, 17 May 2008, 22:07)
nebo udelas co oznacis mi cervene par icek? ^^


jestli sou tvy rodice vysokoskolaci tak by ses mel uprimne stydet za to jak veskery svy vedomosti vyuzivas akorat k tomu abys ostatni zesmesnoval


mas to trochu pomylene...

je toto daka striktna diskusia kde sa musis drzat dakych tvrdych pravidiel? nie... takze sa nevzrusuj

a vlastne sob vyjadril iba svoj nazor takze ho nemusis flamovat tongue.gif a poznamky na rodinu ktoru ani nepoznas su trocha mimo misu

p.s. bold pismo nerobi s tvojich prispevkov nieco mudrejsie ako keby to napises normalne ^^

This post was edited by otko on May 17 2008 03:17pm
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
May 17 2008 03:17pm
Quote (Rapyjer @ Sat, May 17 2008, 09:16pm)
omg, co to meles wacko.gif
beres to nejak trochu vazne, ne? On si dela srandu jestli si to jeste nepochopil a i kdyby nedelal, tak je to jeho nazor a nechapu, co mu tady pomlouvas rodinu, kdyz o nem vis velky hovno.


on je asi trochu EMOtyvni
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
May 17 2008 03:26pm
Quote (vanys @ Sat, 17 May 2008, 23:17)
on je asi trochu EMOtyvni


hovno emotivni ja nesnasim typky kery nic nevymysleli, jediny co delaj ze vyuzivaj myslenky a postupy ostatnich a delaj jaci nejsou mastri

takze sobe, neco se naucit pokud pred tebe daj ty informace zvladne v omezeny mire opice, a v lepsi nez ty moje kalkulacka


takze vytahovat se necim co neznamena nic vic nez ze tvoje schopnosti jsou nekde mezi opici a kalkulackou je neco co nemam duvod snaset


€: zvlast pokud si ty svy komlexy lecis vytahovanim na mal deti


This post was edited by DJVibrejtr on May 17 2008 03:28pm
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 17 2008 03:30pm
Quote (DJVibrejtr @ Sat, 17 May 2008, 22:26)
hovno emotivni ja nesnasim typky kery nic nevymysleli, jediny co delaj ze vyuzivaj myslenky a postupy ostatnich a delaj jaci nejsou mastri

takze sobe, neco se naucit pokud pred tebe daj ty informace zvladne v omezeny mire opice, a v lepsi nez ty moje kalkulacka


takze vytahovat se necim co neznamena nic vic nez ze tvoje schopnosti jsou nekde mezi opici a kalkulackou je neco co nemam duvod snaset


moc nechapem tomu co tu predvadzas a pises

teda ak spravne chapem znalosti gramatiky su pod urovnou kalkulacky a nad urovnou opice?

Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
May 17 2008 03:33pm
Quote (otko @ Sat, 17 May 2008, 23:30)
moc nechapem tomu co tu predvadzas a pises

teda ak spravne chapem znalosti gramatiky su pod urovnou kalkulacky a nad urovnou opice?


vseobecne cokoliv zvladne v omezeny mire zopakovat opice a pristroj typu kalkulacka/mp3/pc v lepsi nez clovek

a vzhledem k tomu ze pocitace stale jeste nejsou AI, tak vytahovat se necim takovm je docela...no to uz sem rikal
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 17 2008 03:34pm
Quote (DJVibrejtr @ Sat, May 17 2008, 10:26pm)
hovno emotivni ja nesnasim typky kery nic nevymysleli, jediny co delaj ze vyuzivaj myslenky a postupy ostatnich a delaj jaci nejsou mastri

takze sobe, neco se naucit pokud pred tebe daj ty informace zvladne v omezeny mire opice, a v lepsi nez ty moje kalkulacka


takze vytahovat se necim co neznamena nic vic nez ze tvoje schopnosti jsou nekde mezi opici a kalkulackou je neco co nemam duvod snaset


€: zvlast pokud si ty svy komlexy lecis vytahovanim na mal deti


Pokud se označuješ za malý dítě tak co nadělám no .. a jaký učení ? Jaký informace ? Já sem jen označil špatný íčka po tom co sem viděl že to napsal blbě i ve vyjmenovanym slovu (esli víš co to je). Zase hledáš něco v něčem v čem to neni biggrin.gif .. a pokud mluvíš o schopnostech .. ty sou vrozený ... dovednosti sou to co ses v životě naučil. Promiň že se zase vytahuju.
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
May 17 2008 03:35pm
Quote (DJVibrejtr @ Sat, 17 May 2008, 22:26)
hovno emotivni ja nesnasim typky kery nic nevymysleli, jediny co delaj ze vyuzivaj myslenky a postupy ostatnich a delaj jaci nejsou mastri

takze sobe, neco se naucit pokud pred tebe daj ty informace zvladne v omezeny mire opice, a v lepsi nez ty moje kalkulacka


takze vytahovat se necim co neznamena nic vic nez ze tvoje schopnosti jsou nekde mezi opici a kalkulackou je neco co nemam duvod snaset


€: zvlast pokud si ty svy komlexy lecis vytahovanim na mal deti


mozna by bylo vhodny uvest nejakej konkretni priklad tohohle chovani....
mam trochu pocit, ze uz si dost znacne uhnul od puvodniho problemu
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 17 2008 03:35pm
Quote (DJVibrejtr @ Sat, 17 May 2008, 22:33)
vseobecne cokoliv zvladne v omezeny mire zopakovat opice a pristroj typu kalkulacka/mp3/pc v lepsi nez clovek

a vzhledem k tomu ze pocitace stale jeste nejsou AI, tak vytahovat se necim takovm je docela...no to uz sem rikal


takze kalkulacka alebo opica ti opravi diktat?

hm
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
May 17 2008 03:42pm
Quote (Sobcz @ Sat, 17 May 2008, 23:34)
Pokud se označuješ za malý dítě tak co nadělám no .. a jaký učení ? Jaký informace ? Já sem jen označil špatný íčka po tom co sem viděl že to napsal blbě i ve vyjmenovanym slovu (esli víš co to je). Zase hledáš něco v něčem v čem to neni biggrin.gif .. a pokud mluvíš o schopnostech .. ty sou vrozený ... dovednosti sou to co ses v životě naučil. Promiň že se zase vytahuju.


nerekl sem ze si maly dite, rekl sem ze si zakomplexovanej idiot, kerej se pred par lety neco naucil a ted se stim vytahuje na mal dite ktery to ve skole trebas ani nemelo nebo tolik neprocvicovalo

takze ted uz to bylo dostatecne srozumitelne receny abys to pochopil


jinak s tema schopnostma/dovednostma se nevytahujes, akarat ze sebe delas jeste vetiho idiota protoze to cos rekl je pekna picovina
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123413Next
Closed New Topic New Poll