d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Na Ktory Film Sa Tento Rok Asi Najviac Tesite?
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
May 15 2008 03:19pm
Dal sem Haryho, nic jiného z toho mě nějak nezajímá ani sem to nečet tongue.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 15 2008 03:30pm
indiana jones ofc, i když hellboy batmana ani harryho si ujít nenechám
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 15 2008 03:33pm
http://www.imdb.com/title/tt0443701/

podla tohto by te akty x mali byt uz toto leto tongue.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
May 15 2008 03:37pm
Quote (otko @ Thu, 15 May 2008, 22:33)
http://www.imdb.com/title/tt0443701/

podla tohto by te akty x mali byt uz toto leto tongue.gif

jn, uz jsem videl trailer smile.gif

Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
May 15 2008 04:02pm
ja jsem po Casino Royal docela zvedavej na novou bondovku
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
May 16 2008 09:56am
Quote (Herugurth @ Thu, 15 May 2008, 21:58)
Vyjde letos další Harry Potter? Jestli jo tak tj moje volba tongue.gif


ta 5ka byl nejvetsi propadak vsech dob, sem po 2Oti minutach utrpeni musel odejit z kina ohmy.gif

jako opravdu inteligencni narocnost toho filmu kdyz se tam 20 min vybarvujji dvere na stene, dalsi hodinu zabiraj ohnostroje a celekem tam bylo cca 5min dialogu... ve skolce maximalne

pujdu na vse a doufam ze ta 6ka bude lepsi smile.gif


This post was edited by DJVibrejtr on May 16 2008 09:57am
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
May 16 2008 09:58am
Quote (DJVibrejtr @ Fri, 16 May 2008, 16:56)
ta 5ka byl nejvetsi propadak vsech dob, sem po 2Oti minutach utrpeni musel odejit z kina ohmy.gif

jako opravdu inteligencni narocnost toho filmu kdyz se tam 20 min vybarvujji dvere na stene, dalsi hodinu zabiraj ohnostroje a celekem tam bylo cca 5min dialogu... ve skolce maximalne

pujdu na vse a doufam ze ta 6ka bude lepsi smile.gif


predpokladam ze jsi po 20 minutach sel skrytym vychodem na dalsi film biggrin.gif

jsem si pred 2 hodinama stahnul ironmana, fakt bullshit
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
May 16 2008 10:06am
new dili naruta biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 16 2008 10:43am
Quote (undead_lord @ Fri, 16 May 2008, 17:58)
predpokladam ze jsi po 20 minutach sel skrytym vychodem na dalsi film biggrin.gif

jsem si pred 2 hodinama stahnul ironmana, fakt bullshit


zrovna na to chci jit !
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll