1. misto pepsi
2. coca ... kdyz zrovna neni k mani pepsi
3. kofola .... ne tu fakt nepifu, prijde mi to jako bych pil pepsi, akorat, ze naredenou s vodou v pomeru 1:10 (1dil pepsi, 10 dilu vody)
http://www.youtube.com/watch?v=IVndvFoQt34http://www.youtube.com/watch?v=EMo6o0BtFG8pepsi jasne vede

edit
s kofolou se tyhle klipy neporovnavaj, neni to pro nikoho zadna konkurence
This post was edited by xLYNXx on May 14 2008 04:50pm