d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mistrovstvi Sveta V Hokeji > Omg
Prev12346Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
May 11 2008 01:23pm
ale sme dopadli >_>
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 11 2008 01:27pm
Quote (weeble @ Sun, May 11 2008, 08:23pm)
ale sme dopadli >_>


a já si na vás proti finům vsadil 100fg ... že se vzchopíte když vám pude vo krk .. a vono hovno biggrin.gif

This post was edited by Sobcz on May 11 2008 01:34pm
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 11 2008 01:28pm
Quote (Sobcz @ Sun, 11 May 2008, 20:27)
a já si na vás proti finům vsadil 100g ... že se vzchopíte když vám pude vo krk .. a vono hovno biggrin.gif


pwned
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 11 2008 02:23pm
Quote (Sobcz @ Sun, May 11 2008, 07:27pm)
a já si na vás proti finům vsadil 100fg ... že se vzchopíte když vám pude vo krk .. a vono hovno biggrin.gif


a kolik si vsadis dnes... resp. zitra.. fg na Cechy? A kde se na to da vubec vsadit fg ? tongue.gif

This post was edited by xLYNXx on May 11 2008 02:23pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 11 2008 04:58pm
Quote (xLYNXx @ Sun, May 11 2008, 09:23pm)
a kolik si vsadis dnes... resp. zitra.. fg na Cechy? A kde se na to da vubec vsadit fg ? tongue.gif


staci najit nekoho kdo se s tebou vsadi biggrin.gif
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 11 2008 07:52pm
Quote (Sobcz @ Sun, May 11 2008, 10:58pm)
staci najit nekoho kdo se s tebou vsadi biggrin.gif


Tak jak to tak vypada, tak bys dnes ty fg prohral, akorat jsem dokoukal hokey sad.gif 5:3 pro Swedy, dostali sme 4 gola cca 4 min pred koncem, nasi meli par sanci, ale nezakoncili a na posledni minutu (cca) byl Hnilicka odvolan z brany, abysme alespon vybojovali prodlouzeni, co se asi mohlo stat, jeden swed se dostal k puku a vystrelil do prazdne brany...

navic byl zranen Elias ... snad bude do zapasu s Ruskem v pohode.... ( zalezi, jak bude hrat Rusko se Svycarskem, pokud Rusko vyhraje, tak hrajem zas proti Svedum, pokud prohraje, tak s nima. Nevim, co je lepsi, ale zda se mi, ze sme lip hrali s Ruskem, vsichni rikaj, ze by to s nima bylo blbe, ale podle me lepsi, jak zas se Svedskem. Ti zmetci svedsky maj fakt dobrou obranu.
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
May 12 2008 12:03am
ja myslim ze kdyz chteji vyhrat sampionat tak je jedno s kym budou hrat
ale vidim to dost bidne:(
asi bude zas hovno...
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
May 12 2008 06:35am
njn co k tomu dodat Czech Republic

Reprezentacni fotecka heart.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 12 2008 06:42am
Quote (Nipik @ Mon, 12 May 2008, 13:35)
njn co k tomu dodat Czech Republic

Reprezentacni fotecka heart.gif  http://img255.imageshack.us/img255/1005/beznzvuej7.png


wtf?
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
May 12 2008 06:59am
Quote (otko @ Mon, May 12 2008, 12:42pm)
</A>

wtf?


nic reprezentuju Cz biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12346Next
Closed New Topic New Poll