Quote (Sobcz @ Sun, May 11 2008, 10:58pm)
staci najit nekoho kdo se s tebou vsadi

Tak jak to tak vypada, tak bys dnes ty fg prohral, akorat jsem dokoukal hokey

5:3 pro Swedy, dostali sme 4 gola cca 4 min pred koncem, nasi meli par sanci, ale nezakoncili a na posledni minutu (cca) byl Hnilicka odvolan z brany, abysme alespon vybojovali prodlouzeni, co se asi mohlo stat, jeden swed se dostal k puku a vystrelil do prazdne brany...
navic byl zranen Elias ... snad bude do zapasu s Ruskem v pohode.... ( zalezi, jak bude hrat Rusko se Svycarskem, pokud Rusko vyhraje, tak hrajem zas proti Svedum, pokud prohraje, tak s nima. Nevim, co je lepsi, ale zda se mi, ze sme lip hrali s Ruskem, vsichni rikaj, ze by to s nima bylo blbe, ale podle me lepsi, jak zas se Svedskem. Ti zmetci svedsky maj fakt dobrou obranu.