Quote (Foxcompany @ Mon, 5 May 2008, 21:46)
dneska jsem zapnul dia a co nevidim fucking ban - vcera jsem totiz zkousel d2 loader a stejne mi nesel , maphack pouzivam jenom zridka takze fakt nechapu co se jim stalo
stings maphack pouziva asi hodne lidi ...
timto bych potreboval pomoc , 1 : nekdo tusi nejaky mail blizzardu?
2 : pokud nekdo dostal ban , jak dlouho trva a urcite mi zase odblokujou ucet?
predem diky za odpovedi
ucet ti uz neodblokuji ucet muzes ziskat az ti expiruje
a cd key ban mas tusim taky pokud uz si nemel driv ban tak ti ho za cca mesic vrati pokud podruhe ban asi cya cd key

nejspis pouzivas spatny loader a enbo to bylo za ten mh no..
then nn cry