d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuju Helpnout Ohledne Banu > Diky Za Pomoc
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
May 5 2008 03:44pm
Quote (Rapyjer @ Mon, 5 May 2008, 21:31)
co ti to pise za hlasku?


v prekladu tvoje konto (ucet) je docasne zakazano ...
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
May 5 2008 03:48pm
Quote (Foxcompany @ Mon, 5 May 2008, 23:44)
v prekladu tvoje konto (ucet) je docasne zakazano ...


lol tak napis co ti to pise a ne tenhle hrubej preklad myslenky ^^
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 5 2008 10:40pm
myslim že za loadder to nebylo..
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
May 5 2008 11:50pm
Quote (Foxcompany @ Mon, 5 May 2008, 21:46)
dneska jsem zapnul dia a co nevidim fucking ban - vcera jsem totiz zkousel d2 loader a stejne mi nesel , maphack pouzivam jenom zridka takze fakt nechapu co se jim stalo
stings maphack pouziva asi hodne lidi ...

timto bych potreboval pomoc , 1 : nekdo tusi nejaky mail blizzardu?
2 : pokud nekdo dostal ban , jak dlouho trva a urcite mi zase odblokujou ucet?

predem diky za odpovedi


ucet ti uz neodblokuji ucet muzes ziskat az ti expiruje tongue.gif
a cd key ban mas tusim taky pokud uz si nemel driv ban tak ti ho za cca mesic vrati pokud podruhe ban asi cya cd key smile.gif
nejspis pouzivas spatny loader a enbo to bylo za ten mh no..
then nn cry
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 6 2008 01:28am
napiš nám znšní v angličtině a taky to číslo za tim ... se dozvíš za co to je.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
May 6 2008 03:21am
acc uvidis i po 4 banech smile.gif ale cd-key po druhem banu uz neuvidis smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 6 2008 07:46am
Quote (hero_cz @ Tue, May 6 2008, 05:50am)
ucet ti uz neodblokuji ucet muzes ziskat az ti expiruje tongue.gif
a cd key ban mas tusim taky pokud uz si nemel driv ban tak ti ho za cca mesic vrati pokud podruhe ban asi cya cd key smile.gif
nejspis pouzivas spatny loader a enbo to bylo za ten mh no..
then nn cry


Quote (ghetofu @ Tue, May 6 2008, 09:21am)
acc uvidis i po 4 banech smile.gif ale cd-key po druhem banu uz neuvidis smile.gif


vouch & vouch
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 6 2008 08:38am
Quote (hero_cz @ Tue, 6 May 2008, 06:50)
ucet ti uz neodblokuji ucet muzes ziskat az ti expiruje tongue.gif
a cd key ban mas tusim taky pokud uz si nemel driv ban tak ti ho za cca mesic vrati pokud podruhe ban asi cya cd key smile.gif
nejspis pouzivas spatny loader a enbo to bylo za ten mh no..
then nn cry


musíš poslat keylogger blizzardům
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 6 2008 09:18am
rofl... mam za sebou 7 let pouzivani MH (Mousepad, Sting jsem nikdy nebral) a loader taky nějaký ten pátek mám a nikdy jsem nedostal ban ani acc ani cd key... spis jde o to jak to pouzivas..
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
May 6 2008 09:26am
Quote (MrReaper @ Tue, May 6 2008, 03:18pm)
rofl... mam za sebou 7 let pouzivani MH (Mousepad, Sting jsem nikdy nebral) a loader taky nějaký ten pátek mám a nikdy jsem nedostal ban ani acc ani cd key... spis jde o to jak to pouzivas..


tak nam to tu popis at nemame bany biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll