d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Psp Vs Iphone > Help :)
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 2 2008 07:42am
zasnu nad nekterymi nazory...
iPhone - trochu složitější ovládání některých her (ten dotykový displej není nic moc, spolužák ho má a je to místama děs), navíc když máš jenom trochu zpocený ruce tak po pár minutách hraní nic nevidíš na druhou stranu co do funkcí rozhodně vede iPhone (aspoň pro mě)
PSP - mimo her imho nemá žádnou zásadnější výhodu oproti iPhone a řekl bych že výhodnější než PSP je koupě nějakého solidnějšího subNotebooku (pokud máš dovoz z USA tak to není zas takové drama)
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 2 2008 08:52am
imo bral bych to PSP za 3k a za zbylej talíř kup nějakou děvku
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
May 2 2008 08:54am
no tak de o to co potrebujes, z hlediska telefonu je jasnej iPhone, je pravda ze moznost modifikace - aplikace a spousta dalsich veci tak jednoducha neni... Jelikoz apple si drzi dosti monopol co se tyce SW bude pomerne nizka podpora nejakejch third party programku atd...
s PSP nemam zkusenosti vubec zadny, takze asi tak smile.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
May 2 2008 09:00am
Quote (1shot1kill @ Fri, May 2 2008, 01:33pm)
zohnat kundy lebo vyzeras ako kreten ktory si na seba rachne siltovku s rovnym siltom, gate kde je jedna noha siroka jak sukna a mikinu az po kolena? XD no tak thats my dream


ano uz po nekolikate na tomto cz svk foru se objevili celkem dementni odpovedi (jako ta tvoje) ja rekl svuj nazor a je mi jedno ze tva image je az tak hrozna ze kundy nemas sad.gif
mikina ( v tej se toho da nosit hodne pac ma kapsy hluboky a ma i tajnou kapsu )
kalhoty ( na nich si balim zeleny)
ksiltovka s rovnym ( kdyz milujes rap jako ja , pustis si pekne do usi venku hudbu , ksiltovku sesunes k ocim abys trosku videl a jedes si )

smile.gif ty co to neskusili nevi o cem mluvim tak prosim nemel hovna jo smile.gif

edite : nevim co ty poslouchas me je to celkem fuk ja to nehrotim ... ale vim ze je mnohem vic kundicek co maji radi typky v nasravackach (kalhotach) ktery vi co chteji smile.gif

This post was edited by Black_WoH on May 2 2008 09:03am
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
May 2 2008 09:12am
Quote (Black_WoH @ Fri, 2 May 2008, 16:00)
edite : nevim co ty poslouchas me je to celkem fuk ja to nehrotim ... ale vim ze je mnohem vic kundicek co maji radi typky v nasravackach (kalhotach) ktery vi co chteji smile.gif


zvlast ve vekovy kategorii 10-16 let

Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 2 2008 09:16am
Btw... I'm a noob co se tyce jakekoliv techniky a IT...bude mi Iphone z usa fungovat tady v čr?

This post was edited by palec on May 2 2008 09:17am
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 2 2008 09:20am
Quote (palec @ Fri, 2 May 2008, 16:16)
Btw... I'm a noob co se tyce jakekoliv techniky a IT...bude mi Iphone z usa fungovat tady v čr?


pokud vím tak iPhone používá standartní Triband GSM (900/1800/nevim) takže půjde... pokud myslíš jestli půjde s našimi operátory tak to nevím, ale odblokování by to mělo v pohodě vyřešit

Black_WoH: přeju ti to a doufám že ti takovýhle optimismus vydrží co nejdýl... ale jinak souhlasim spíš s pugym a shotkillem... hadry imho fungují jenom na povrchní lidi a pokud chceš povrchní holku, tak prosím...

This post was edited by MrReaper on May 2 2008 09:23am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 2 2008 09:36am
LULZ!

ja by som ceu psp tongue.gif

kvoli tomuto http://www.youtube.com/watch?v=lp173Si-XZM

a celkom lahko a zadarmo do toho zozenes soft a hry wink.gif

Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
May 2 2008 09:59am
Quote (Black_WoH @ Fri, 2 May 2008, 15:09)
ofc .... ja kdybych mel moznost tak do toho dam co nejvic .... americky hadry ( rap , hip hop ) nejlepsi kvalita a levny jak zmrd ... ja bych volil obleceni ... kdyz sezenes obleceni ... sezenes kundy a kdyz budes mit kundy tak se nudit nebudes wink.gif


tak tady bych si dovolili souhlasit (vy starici tem hadrum asi uz moc nerozumite co?) tongue.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 2 2008 10:11am
Quote (Log_in @ Fri, 2 May 2008, 16:59)
tak tady bych si dovolili souhlasit (vy starici tem hadrum asi uz moc nerozumite co?) tongue.gif


staci ze ty tomu rozumis

ty odbornik
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll