Quote (Josefista @ Wed, Apr 30 2008, 09:33am)
vouch... minulost nevymazes... a to ze je to ted nakej sektovej nabozenskej fanatickej pacuracek- tak tim si moc nepolepsil
"chci bejt lepsi, bla bla bla" je to zmrd. Ale jeho pisnicky sem poslouchal kdyz sem byl malej, to asi kazdej
takže když 3 roky kouříš, pak přestaneš, tak už si navždy kuřák, nikdy nepřestaneš být kuřákem a nemáš žádnou šanci to změnit, zajímavý názor
a ke ghetofu : já budu říkat že si feťák dement atd. a dokaž mi že nejsi....
jinak landu sem poslouchal kdysi, teď už ho nijak nemusím