d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Dnešní Kocert Daniela Landy > Jdete Taky Někdo?
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Apr 29 2008 12:55pm
VSICHNI RUCE NAHORU!

Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 29 2008 03:03pm
Landu beru jako člověka, beru ho i jako "zpěváka" (nevím co tam doplnit... v metalu jsou vokalisti, v hip hopu a rapu rappeři jenom Landa je Landa), na koncík nejdu...
Jinak Landu samotného rád mám, Orlík vůbec... Ale třeba 9mm Argumentů nebo Holky a Mašiny jsou pro mě klasiky
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
Apr 29 2008 04:29pm
Quote (ghetofu @ Tue, 29 Apr 2008, 20:55)
VSICHNI RUCE NAHORU!

<IMG alt="" src="http://img37.picoodle.com/img/img37/9/8/23/f_arnoldschwam_5240e23.jpg">


Prosimtě co jsi dělal posledních 10 let??? Nezamrznul jsi kapku?
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 29 2008 07:15pm
Quote (ghetofu @ Tue, 29 Apr 2008, 20:55)
VSICHNI RUCE NAHORU!



omfg to je schwarzenegger? lol ne neverim...

kurna ale nejaka podoba tam je...ale to by mu muselo byt tak 20-25 ^^

nabouchanej nazi/anorektik se nedivim ze skoncil v politice tongue.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Apr 29 2008 11:54pm
Quote (DJVibrejtr @ Wed, 30 Apr 2008, 02:15)
omfg to je schwarzenegger? lol ne neverim...

kurna ale nejaka podoba tam je...ale to by mu muselo byt tak 20-25 ^^

nabouchanej nazi/anorektik se nedivim ze skoncil v politice tongue.gif


je to arny ve svych nejlepsich letech smile.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Apr 30 2008 02:21am
Quote (Herugurth @ Tue, Apr 29 2008, 11:29pm)
Prosimtě co jsi dělal posledních 10 let??? Nezamrznul jsi kapku?


Nezmarzl...Každý má právo na svůj vlastní názor. A jestli ne tak mě o tom přesvěč.
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 30 2008 02:45am
Quote (ghetofu @ Wed, Apr 30 2008, 09:21am)
Nezmarzl...Každý má právo na svůj vlastní názor. A jestli ne tak mě o tom přesvěč.


rofl.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Apr 30 2008 03:33am
Quote (ghetofu @ Tue, 29 Apr 2008, 19:55)
VSICHNI RUCE NAHORU!

http://img37.picoodle.com/img/img37/9/8/23/f_arnoldschwam_5240e23.jpg


vouch... minulost nevymazes... a to ze je to ted nakej sektovej nabozenskej fanatickej pacuracek- tak tim si moc nepolepsil
"chci bejt lepsi, bla bla bla" je to zmrd. Ale jeho pisnicky sem poslouchal kdyz sem byl malej, to asi kazdej

This post was edited by Josefista on Apr 30 2008 03:33am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 30 2008 05:08am
schwarzenegger rulez
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Apr 30 2008 05:29am
Quote (Josefista @ Wed, Apr 30 2008, 09:33am)
vouch... minulost nevymazes... a to ze je to ted nakej sektovej nabozenskej fanatickej pacuracek- tak tim si moc nepolepsil
"chci bejt lepsi, bla bla bla" je to zmrd. Ale jeho pisnicky sem poslouchal kdyz sem byl malej, to asi kazdej


takže když 3 roky kouříš, pak přestaneš, tak už si navždy kuřák, nikdy nepřestaneš být kuřákem a nemáš žádnou šanci to změnit, zajímavý názor

a ke ghetofu : já budu říkat že si feťák dement atd. a dokaž mi že nejsi....

jinak landu sem poslouchal kdysi, teď už ho nijak nemusím smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll