d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Co Vsechno Pred Nama Blizzardi Skryvaji? > A Na Co Jste Vy Uz Prisli?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Apr 23 2008 02:50pm
Quote (Rapyjer @ Wed, 23 Apr 2008, 18:45)
staci googlit a k dropum najdes veskery info

me by spis zajimalo k cemu je ten gem na chatu biggrin.gif


ten gem fungoval driv, kdy byl delanej na testovani barev, ted uz jeho funkci vypnuli
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 23 2008 02:53pm
Quote (GoPlay @ Wed, 23 Apr 2008, 21:48)
podla mna ten gem sluzi na, bud refresh bnetu, alebo na to aby si zistil ci bnet laguje...pochybujem ze to tam dali "len tak" xD


je to na kontrolu barev, nebo tak neco..

Quote (Black_WoH @ Wed, 23 Apr 2008, 22:40)
ja zjistil ze blizz sou mrdky


Ja zjistil ze jsi mrdka ty :/

e: aha pugy to uz psal..

This post was edited by Karbec on Apr 23 2008 02:54pm
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Apr 23 2008 03:33pm
Quote (Rapyjer @ Wed, 23 Apr 2008, 18:45)
staci googlit a k dropum najdes veskery info

me by spis zajimalo k cemu je ten gem na chatu biggrin.gif


kdyz ho zmacnkes 99999 krat tak pak kdyz vytvoris hru ti padne jmod
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 23 2008 04:04pm
Quote (undead_lord @ Wed, 23 Apr 2008, 21:03)
mam lvl 8 char a udelam item za ilvl 12? oO


Presne tak, zalezi u toho akorat na clvl (ilvl a tak nic nedela, zustava jenom eth/non eth kvalita), a vysldny ilvl output predmetu je roven clvl +4

jinak k tomu ilvl a qlvl, treba diadem je na tom tak ze i kdyz ma ilvl = 1, tak alvl = 99 (takze vzdycky muze mit vsechny affixi)


Quote (Black_WoH @ Wed, 23 Apr 2008, 22:40)
ja zjistil ze blizz sou mrdky


Vouch, podle me museji mit provize z e-shopu... delaj jako ze nic aby se vsici pros nenasrali a neprestali hrat, a pritom vydelavaj

Quote (hero_cz @ Wed, 23 Apr 2008, 23:33)
kdyz ho zmacnkes 99999 krat tak pak kdyz vytvoris hru ti padne jmod


Njn skoda jenom ze zrovna tuhle fucken zasranou ladder season ma jmod takovou cenu ze kdyz si misto toho klikani pujdes udelas nejakou LS, tak si videlas vic tongue.gif


A k tomu gemu, nevim co delal driv, ale ted zadnou znamou fce nema smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 23 2008 11:24pm
som nieco pocul o mysterioznom cow levely a nejakych uber monstrach v tajnych lokaciach 5 actu, ale neviem co je na tom pravdy... biggrin.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Apr 24 2008 01:50am
s tim gemem je pravda to, ze kdyz ho 9999 krat zmacknes tak te zacne bolet ruka smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 24 2008 02:28am
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 24 2008, 08:50am)
s tim gemem je pravda to, ze kdyz ho 9999 krat zmacknes tak te zacne bolet ruka smile.gif


řek bych že dřív
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Apr 24 2008 11:17am
Quote (M0f0 @ Thu, Apr 24 2008, 05:24am)
som nieco pocul o mysterioznom cow levely a nejakych uber monstrach v tajnych lokaciach 5 actu, ale neviem co je na tom pravdy... biggrin.gif


to jsem snad slysel taky.... nejak za stenou v tech glacial trail nebo kde to je :-) jak se tam rozkopavaji ty jugy tongue.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Apr 24 2008 11:57am
Quote (Rapyjer @ Wed, 23 Apr 2008, 19:45)
staci googlit a k dropum najdes veskery info

me by spis zajimalo k cemu je ten gem na chatu biggrin.gif


mame stejnej problem tongue.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Apr 24 2008 02:38pm
Nasel jsem jeden bug, ktery pred nama blizzardi skryvali, diky jednomu typkovi na youtube.
Jedna se o Mephisto BUG

http://www.youtube.com/watch?v=YGQgXRHREtU&NR=1
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll