Quote (IqLimited @ Sun, Apr 20 2008, 08:16pm)
v Opave kdysi klub byval, ale uz myslim tak 8 let neni
tak isto, v Ba bol klub 22 v ktorom sa obcas nieco usporiadalo, inak nic.
+tu bol jeden obchod kde sa dali kupit kusove karty a to zijem v hlavnom meste :/