d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Pestovat Travu?? > Jestli Je To Legalni To Topic Tak Help..
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 16 2008 03:01pm
www.grower.cz kamaráde mam poskladanou skřiň a už mi to doma bublá jen podle toho.

This post was edited by Runn3r on Apr 16 2008 03:02pm
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Apr 17 2008 12:08am
Quote (undead_lord @ Wed, 16 Apr 2008, 21:02)
pestovat travu? proc pestovat kdyz venku volne roste??
u nas pred domem je spousta travy, prijd k nam ji posekat


rofl.gif
asi te nahlasim policii az to budes pestovat smile.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 17 2008 11:18am
Quote (Runn3r @ Wed, Apr 16 2008, 10:01pm)
www.grower.cz kamaráde mam poskladanou skřiň a už mi to doma bublá jen podle toho.


fake
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 11 2005
Gold: 18,003.00
Apr 18 2008 03:34pm
Zajímavé téma smile.gif.
Doby kdy jsem to pěstoval a požíval jsou sice dávno pryč, ale vzpomínky jsou stále kouzelné. Pěstovali jsme to na několika polích, kukuřice byla dobrá, akorát bylo pak hloupé to sklízet a jezdit pro to na kole s krosnama ...... Kvalita také nevalná ve srovnání s modely, které se dají docela snadno pořidit (třeba white russian), ale byla to naše 'pýcha' smile.gif Skladovali jsme to všude možně a byl u toho neuvěřitelný chaos smile.gif
Pikantní byl ovšem závěr, kdy jsme měli bramboráčky (používali jsme olej), kdy jeden z té bandy skončil na JIPce, přišel domů a sedl si na židli a přes dvě hodiny se vůbec nepohnul a nereagoval na žádné podněty, jen seděl smile.gif (nakonec dopadlo vše dobře)
Dnes je to úsměvné, ale tenkrát jak jsme se to dozvědeli, tak milá sklizeň (nebylo možné ji spotřebovat v rádu 10ti let) šla do místní stoky, nezapomenu na ty plné kalhoty strachu a paniky. Přestal jsem asi rok na to, kdy jsem si uvědomil, že mi to docela maže mozek, je to zvláštní, znám lidi co požívají toto zakázané býlí mnoho let a jsou v pohodně, já však mezi tyto štastlive nepatřím, což mě velice mrzí. Přeji hodně štestí a spoustu legrace, která nepochybně přijde smile.gif

P.S. po několika letech jsem při větším úklidu našel v jednu zapomenutou krabici od monitoru a v ní tento materiál, přičemž jsem byl skálopevně přesvědčen, že je vše pryč, docela jsem se pobavil, co by se stalo, kdyby ten příběh neskončil tak úplně dobře.

P.S.2 doporučuji mít přesně poznamenanou pozici těch políček, jestli se vydáš podobnou cestou

This post was edited by nighthag on Apr 18 2008 03:35pm
Member
Posts: 12
Joined: Apr 18 2008
Gold: 0.00
Apr 18 2008 06:33pm
Quote (sapier @ Thu, Apr 17 2008, 05:18pm)
fake


Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 19 2008 01:06am
Quote (nighthag @ Fri, Apr 18 2008, 10:34pm)
Zajímavé téma smile.gif.
Doby kdy jsem to pěstoval a požíval jsou sice dávno pryč, ale vzpomínky jsou stále kouzelné. Pěstovali jsme to na několika polích, kukuřice byla dobrá, akorát bylo pak hloupé to sklízet a jezdit pro to na kole s krosnama ...... Kvalita také nevalná ve srovnání s modely, které se dají docela snadno pořidit (třeba white russian), ale byla to naše 'pýcha' smile.gif Skladovali jsme to všude možně a byl u toho neuvěřitelný chaos smile.gif
Pikantní byl ovšem závěr, kdy jsme měli bramboráčky (používali jsme olej), kdy jeden z té bandy skončil na JIPce, přišel domů a sedl si na židli a přes dvě hodiny se vůbec nepohnul a nereagoval na žádné podněty, jen seděl smile.gif (nakonec dopadlo vše dobře)
Dnes je to úsměvné, ale tenkrát jak jsme se to dozvědeli, tak milá sklizeň (nebylo možné ji spotřebovat v rádu 10ti let) šla do místní stoky, nezapomenu na ty plné kalhoty strachu a paniky. Přestal jsem asi rok na to, kdy jsem si uvědomil, že mi to docela maže mozek, je to zvláštní, znám lidi co požívají toto zakázané býlí mnoho let a jsou v pohodně, já však mezi tyto štastlive nepatřím, což mě velice mrzí. Přeji hodně štestí a spoustu legrace, která nepochybně přijde smile.gif

P.S. po několika letech jsem při větším úklidu našel v jednu zapomenutou krabici od monitoru a v ní tento materiál, přičemž jsem byl skálopevně přesvědčen, že je vše pryč, docela jsem se pobavil, co by se stalo, kdyby ten příběh neskončil tak úplně dobře.

P.S.2 doporučuji mít přesně poznamenanou pozici těch políček, jestli se vydáš podobnou cestou


poprve sem to mel taky v poli a mel jsem to dokonce i nakrokovane smile.gif hlavne si zjistete kdy je sklzen kukurice wink.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Apr 19 2008 02:06am
Quote (nighthag @ Fri, 18 Apr 2008, 23:34)
Zajímavé téma smile.gif.
Doby kdy jsem to pěstoval a požíval jsou sice dávno pryč, ale vzpomínky jsou stále kouzelné. Pěstovali jsme to na několika polích, kukuřice byla dobrá, akorát bylo pak hloupé to sklízet a jezdit pro to na kole s krosnama ...... Kvalita také nevalná ve srovnání s modely, které se dají docela snadno pořidit (třeba white russian), ale byla to naše 'pýcha' smile.gif Skladovali jsme to všude možně a byl u toho neuvěřitelný chaos smile.gif
Pikantní byl ovšem závěr, kdy jsme měli bramboráčky (používali jsme olej), kdy jeden z té bandy skončil na JIPce, přišel domů a sedl si na židli a přes dvě hodiny se vůbec nepohnul a nereagoval na žádné podněty, jen seděl smile.gif (nakonec dopadlo vše dobře)
Dnes je to úsměvné, ale tenkrát jak jsme se to dozvědeli, tak milá sklizeň (nebylo možné ji spotřebovat v rádu 10ti let) šla do místní stoky, nezapomenu na ty plné kalhoty strachu a paniky. Přestal jsem asi rok na to, kdy jsem si uvědomil, že mi to docela maže mozek, je to zvláštní, znám lidi co požívají toto zakázané býlí mnoho let a jsou v pohodně, já však mezi tyto štastlive nepatřím, což mě velice mrzí. Přeji hodně štestí a spoustu legrace, která nepochybně přijde smile.gif

P.S. po několika letech  jsem při větším úklidu našel v jednu zapomenutou krabici od monitoru a v ní tento materiál, přičemž jsem byl skálopevně přesvědčen, že je vše pryč, docela jsem se pobavil, co by se stalo, kdyby ten příběh neskončil tak úplně dobře.

P.S.2 doporučuji mít přesně poznamenanou pozici těch políček, jestli se vydáš podobnou cestou


dobre smile.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 19 2008 02:06am
Quote (nighthag @ Fri, Apr 18 2008, 09:34pm)
Zajímavé téma smile.gif.
Doby kdy jsem to pěstoval a požíval jsou sice dávno pryč, ale vzpomínky jsou stále kouzelné. Pěstovali jsme to na několika polích, kukuřice byla dobrá, akorát bylo pak hloupé to sklízet a jezdit pro to na kole s krosnama ...... Kvalita také nevalná ve srovnání s modely, které se dají docela snadno pořidit (třeba white russian), ale byla to naše 'pýcha' smile.gif Skladovali jsme to všude možně a byl u toho neuvěřitelný chaos smile.gif
Pikantní byl ovšem závěr, kdy jsme měli bramboráčky (používali jsme olej), kdy jeden z té bandy skončil na JIPce, přišel domů a sedl si na židli a přes dvě hodiny se vůbec nepohnul a nereagoval na žádné podněty, jen seděl smile.gif (nakonec dopadlo vše dobře)
Dnes je to úsměvné, ale tenkrát jak jsme se to dozvědeli, tak milá sklizeň (nebylo možné ji spotřebovat v rádu 10ti let) šla do místní stoky, nezapomenu na ty plné kalhoty strachu a paniky. Přestal jsem asi rok na to, kdy jsem si uvědomil, že mi to docela maže mozek, je to zvláštní, znám lidi co požívají toto zakázané býlí mnoho let a jsou v pohodně, já však mezi tyto štastlive nepatřím, což mě velice mrzí. Přeji hodně štestí a spoustu legrace, která nepochybně přijde smile.gif

P.S. po několika letech  jsem při větším úklidu našel v jednu zapomenutou krabici od monitoru a v ní tento materiál, přičemž jsem byl skálopevně přesvědčen, že je vše pryč, docela jsem se pobavil, co by se stalo, kdyby ten příběh neskončil tak úplně dobře.

P.S.2 doporučuji mít přesně poznamenanou pozici těch políček, jestli se vydáš podobnou cestou


hmm zajimavi pribeh smile.gif dekuju... ja na tom budu stejne jako ty asi biggrin.gif taky to hodim but na pole nebo si neco najdu ale pak jak to dostanu nekam kde se to bude susit ... no to sem zvedavej biggrin.gif

Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 19 2008 02:42am
Quote (Black_WoH @ Sat, Apr 19 2008, 09:06am)
hmm zajimavi pribeh smile.gif dekuju... ja na tom budu stejne jako ty asi biggrin.gif taky to hodim but na pole nebo si neco najdu ale pak jak to dostanu nekam kde se to bude susit ... no to sem zvedavej biggrin.gif


sklep..
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 19 2008 04:50am
Quote (sapier @ Sat, Apr 19 2008, 09:42am)
sklep..


lepši skřiň wink.gif a kvitka , ktere jsou venku maš jen na okrasu. wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll