Quote (IqLimited @ Sat, 12 Apr 2008, 22:40)
mam problem s netem. mam antenu, router a pres sitovy kabel prijmam net do kompu. ten ale moc nefacha. bud jdou stranky pomalu a nebo vubec. data to ale normalne prijma a odesila. (5000/4000). nevite nekdo co s tim? sousedovi o patro vis to funguje normalne..
jaky router pouzivas?
pokud problem zacal nedavno od nejake zmeny, tak zjisti jaka zmena to byla, nebo pritomnost viru atd... v nejhorsim reinstall

nebo v ovladani routera jestli tam nekde nemas nejake omezeni.
firewall, upd, zakaz prohlizeni urcitych stranek apd