d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pc Poradna > Poradte Pls :)
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 11 2008 07:16am
Mi osobně se podobný případ stal...občas prostě net šel bez problémů,...pak se odpojil...dvě hodiny nefungoval a pak zase....později se přišlo na to že někde byl přerušený centrální kabel a ten doléhal jenom když bylo úplné bezvětří.
Member
Posts: 27,936
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 11 2008 08:24am
Quote (undead_lord @ Fri, 11 Apr 2008, 09:45)
od vcerejska mi chvilku jde a zase potom nejde internet. Cim to je?
nehci volat do centraly , stalo by mi to hodne kreditu biggrin.gif

mam vsechno zaplacene
nemam viry ani probmely s hw
dik


platit nestaci, musis taky nainstalovat msie nebo tak neco, ve wordu to prohlizet nejde biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 11 2008 10:51am
Quote (DJVibrejtr @ Fri, 11 Apr 2008, 15:24)
platit nestaci, musis taky nainstalovat msie nebo tak neco, ve wordu to prohlizet nejde biggrin.gif


sekcia ftipy je trosku inde... uglyhammer.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Apr 11 2008 10:56am
Quote (M0f0 @ Fri, Apr 11 2008, 04:51pm)
sekcia ftipy je trosku inde... uglyhammer.gif


:S:S:S:S
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold: 402,367.00
Apr 12 2008 10:56am
Quote (undead_lord @ Fri, 11 Apr 2008, 14:28)
heyyy

oni mi poslali odpoved behem 2.5 hod
Sice mi vubec nerekli noveho ale uz to nejak zae zacina fungovat normalne ~~


wtf 2,5h? to jsi asi nějakej top zákazník a nebo se nudili ... jejich responce time je hroznej sad.gif
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 12 2008 10:58am
Quote (Herugurth @ Sat, Apr 12 2008, 05:56pm)
wtf 2,5h? to jsi asi nějakej top zákazník a nebo se nudili ... jejich responce time je hroznej sad.gif


vazne? u nas maju servis celkom dobry, den na to ako som to ohlasil dosiel technik a zadarmo vsetko opravil+mi vymenil modem
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Apr 12 2008 03:40pm
mam problem s netem. mam antenu, router a pres sitovy kabel prijmam net do kompu. ten ale moc nefacha. bud jdou stranky pomalu a nebo vubec. data to ale normalne prijma a odesila. (5000/4000). nevite nekdo co s tim? sousedovi o patro vis to funguje normalne..
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 12 2008 04:31pm
Quote (IqLimited @ Sat, Apr 12 2008, 09:40pm)
mam problem s netem. mam antenu, router a pres sitovy kabel prijmam net do kompu. ten ale moc nefacha. bud jdou stranky pomalu a nebo vubec. data to ale normalne prijma a odesila. (5000/4000). nevite nekdo co s tim? sousedovi o patro vis to funguje normalne..


smile.gif to bude tím že je o to patro víš biggrin.gif zkus se ho zeptat jestli si svojí anténu nemůžeš mrsknout k němu
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Apr 13 2008 02:22am
Quote (IqLimited @ Sat, 12 Apr 2008, 22:40)
mam problem s netem. mam antenu, router a pres sitovy kabel prijmam net do kompu. ten ale moc nefacha. bud jdou stranky pomalu a nebo vubec. data to ale normalne prijma a odesila. (5000/4000). nevite nekdo co s tim? sousedovi o patro vis to funguje normalne..


jaky router pouzivas?
pokud problem zacal nedavno od nejake zmeny, tak zjisti jaka zmena to byla, nebo pritomnost viru atd... v nejhorsim reinstall biggrin.gif

nebo v ovladani routera jestli tam nekde nemas nejake omezeni.
firewall, upd, zakaz prohlizeni urcitych stranek apd
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll