d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pro Fandy Hokeje ... > Hokejovy Manazer
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 9 2008 08:44am
hokej trocha viac komplexnejsi a oblubenejsi v europe tongue.gif ako basketbal
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 9 2008 08:52am
Quote (otko @ Wed, Apr 9 2008, 02:44pm)
hokej trocha viac komplexnejsi a oblubenejsi v europe tongue.gif ako basketbal


jj to mas bohuzel pravdu smile.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 9 2008 12:32pm
Quote (otko @ Wed, Apr 9 2008, 02:44pm)
hokej trocha viac komplexnejsi a oblubenejsi v europe tongue.gif ako basketbal


otko ja sem tu sef biggrin.gif chci sponzorskej balik sad.gif kamos ho dostal zadara hned jak se prihlasil .. zmrd a ja to hraju jako dobu a nic .. sad.gif jakej mas nick?? te vyzvu smile.gif dame match



for lua: luo ty se taky neozves ... biggrin.gif ti to vysvetlim jestli bys mel zajem to hrat ... se mi ozvi ... je to jednoduchy a napinavi docela .. smile.gif kdyz tvuj tym nejsou lemplove biggrin.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Apr 9 2008 02:38pm
jsem to dneska zkousel a:

liga:

6:0
7:1
jsem prohral

a ktomu mi jeste odesli hraci ><
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 9 2008 02:48pm
Quote (undead_lord @ Wed, 9 Apr 2008, 21:38)
jsem to dneska zkousel a:

liga:

6:0
7:1
jsem prohral

a ktomu mi jeste odesli hraci ><


nemas autoritu
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 9 2008 03:23pm
tak jsem si zalozil team: FearFactory
prvni zapasy: 0:0 ; 3:0 sem vyhral smile.gif
to nechapu: sem dnes zalozil a mam v ligovy tabulce: zapasy: 30 ; vyhry: 1 remizi: 29..... naka picovina ne

This post was edited by hero_cz on Apr 9 2008 03:29pm
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Apr 9 2008 03:39pm
Quote (hero_cz @ Wed, 9 Apr 2008, 22:23)
tak jsem si zalozil team: FearFactory
prvni zapasy: 0:0 ; 3:0 sem vyhral smile.gif
to nechapu: sem dnes zalozil a mam v ligovy tabulce: zapasy: 30 ; vyhry: 1 remizi: 29..... naka picovina ne


je tam moc veci k nastaveni ...
stadion pak seznam hracu... musis se divat podle jejich zkusenosti a statu a rozhodovat koho nasadis
moc slozite


radsi udelam tele a budu hazet blizy ~~
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 10 2008 12:59am
no te muzstva ktore sa vam pridelia tak hraju ligu normalne aj pred tym ale bez majitela takze sa im ani moc darit nemoze tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll