d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vista
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Apr 6 2008 12:31pm
Quote (loocla @ Sun, Apr 6 2008, 06:51pm)
good link ty


e-penis hunter ?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 6 2008 12:43pm
Quote (Dieoncommand @ Sun, Apr 6 2008, 07:31pm)
e-penis hunter ?


ne to je e-vagina hunter.
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Apr 7 2008 03:43am
Quote (Karbec @ Sun, 6 Apr 2008, 15:48)
speede mas hnusnej sign.. fakt..


karbec =headmaster of the sig police ph34r.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 7 2008 05:52am
Quote (AcedraC @ Mon, 7 Apr 2008, 11:43)
karbec =headmaster of the sig police ph34r.gif

E: to je jedno..

This post was edited by Karbec on Apr 7 2008 05:53am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 7 2008 08:14am
nechce mi to někdo přeložit? smile.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 8 2008 03:24am
vindovz jehovista

Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 8 2008 10:06am
Quote (Lua @ Mon, 7 Apr 2008, 16:14)
nechce mi to někdo přeložit? smile.gif


nic na tom není...jenom to dia normálně nainstaluj...a pak z blizzard support pro D2 Lod stáhneš nejnovější patch a ten obsahuje i patch pro windows vista...nainstaluješ ho..a jsi za vodou...akorát mi při prvním spuštění ještě nějak haprovaly barvy...ale to se vyřešilo samo
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 8 2008 03:00pm
Quote (palec @ Tue, Apr 8 2008, 04:06pm)
nic na tom není...jenom to dia normálně nainstaluj...a pak z blizzard support pro D2 Lod stáhneš nejnovější patch a ten obsahuje i patch pro windows vista...nainstaluješ ho..a jsi za vodou...akorát mi při prvním spuštění ještě nějak haprovaly barvy...ale to se vyřešilo samo


takže ty máš taky visty čím chráníš comodo???

já chci mít avast/comodo
avast/sygate nepude (visty nehctěj prej podporovat smile.gif)

This post was edited by Lua on Apr 8 2008 03:00pm
Banned
Posts: 9,908
Joined: Apr 8 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Apr 8 2008 03:03pm
Quote (Lua @ Sun, Apr 6 2008, 09:58am)
mam new pc a visty
první problém asi nerozběham d2, nebo to pude něják rozběhat?
druhý je ochrana vista nepodporuje sygate takže sem od strejdy dostal typ na comodo má stim někdo zkušenosti?
že by mi popsal jak to faká?
ale jinak sou visty krásný smile.gif


Banned
Posts: 9,908
Joined: Apr 8 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Apr 8 2008 03:53pm
Quote (Lua @ Sun, Apr 6 2008, 04:58am)
mam new pc a visty
první problém asi nerozběham d2, nebo to pude něják rozběhat?
druhý je ochrana vista nepodporuje sygate takže sem od strejdy dostal typ na comodo má stim někdo zkušenosti?
že by mi popsal jak to faká?
ale jinak sou visty krásný smile.gif


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll