Quote (palec @ Tue, Apr 8 2008, 04:06pm)
nic na tom není...jenom to dia normálně nainstaluj...a pak z blizzard support pro D2 Lod stáhneš nejnovější patch a ten obsahuje i patch pro windows vista...nainstaluješ ho..a jsi za vodou...akorát mi při prvním spuštění ještě nějak haprovaly barvy...ale to se vyřešilo samo
takže ty máš taky visty čím chráníš comodo???
já chci mít avast/comodo
avast/sygate nepude (visty nehctěj prej podporovat

)
This post was edited by Lua on Apr 8 2008 03:00pm