d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Warhammer Online > :)
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 5 2008 02:37pm
Quote (Lua @ Sat, Apr 5 2008, 09:35pm)
já to vim wink.gif je zajímá co máš za komp prostě na testy xd


lol? ty máš??... fu


j, nasiel som to v inboxe asi tyzden po tom co rozposlali keye, dovtedy som nesledoval mail:)

ale hovorim, ak si precitas post hore, vies co mi na tom vadi
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 5 2008 02:40pm
Quote (weeble @ Sat, Apr 5 2008, 08:37pm)
j, nasiel som to v inboxe asi tyzden po tom co rozposlali keye, dovtedy som nesledoval mail:)

ale hovorim, ak si precitas post hore, vies co mi na tom vadi


sem se díval na beta game play

a tohohle sem si všiml
to i dokonce wow to má propracovanější
osobně co se týče prezentace tak jako upoutávky sou na to pěkný ty game play mě se zdá že sou tam moc úzké místnosti a něják mapa a celkově to točení a prakticky když chceš bojovat tak to nevypadá dobře mam recht?
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 5 2008 02:41pm
Quote (Lua @ Sat, Apr 5 2008, 09:40pm)
sem se díval na beta game play

a tohohle sem si všiml
to i dokonce wow to má propracovanější
osobně co se týče prezentace tak jako upoutávky sou na to pěkný ty game play mě se zdá že sou tam  moc úzké místnosti a něják mapa a celkově to točení a prakticky když chceš bojovat tak to nevypadá dobře mam recht?


ano, jednoducho cely ten system je uplne idiotsky.
prezentaciu to ma absolutne uchvacujucu, staci pozriet na youtube nejake videa kde hovori dev o tom ake je to uzasne, sam tomu zacnes verit:)

zatial rozhodne (bohuzial?) kraluje mmorpgckam wow:/

edit: a pochybujem ze prichod war/aoc to zmeni

This post was edited by weeble on Apr 5 2008 02:42pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 5 2008 02:46pm
Quote (weeble @ Sat, Apr 5 2008, 08:41pm)
ano, jednoducho cely ten system je uplne idiotsky.
prezentaciu to ma absolutne uchvacujucu, staci pozriet na youtube nejake videa kde hovori dev o tom ake je to uzasne, sam tomu zacnes verit:)

zatial rozhodne (bohuzial?) kraluje mmorpgckam wow:/

edit: a pochybujem ze prichod war/aoc to zmeni


tak to už můžeš jenom doufat biggrin.gif
a uvidím jestli se tam přihlásim aspoň ale víš jak mam new compík smile.gif
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 5 2008 02:47pm
Quote (Lua @ Sat, Apr 5 2008, 09:46pm)
tak to už můžeš jenom doufat biggrin.gif
a uvidím jestli se tam přihlásim aspoň ale víš jak mam new compík smile.gif


jo, teraz je do bety prihlasenych (tj cakajucich na kluc) presne 644508 ludi

gl:D
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 5 2008 02:49pm
Quote (weeble @ Sat, Apr 5 2008, 08:47pm)
jo, teraz je do bety prihlasenych (tj cakajucich na kluc) presne 644508 ludi

gl:D


Lua>all everytime smile.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 6 2008 04:23am
Quote (Karbec @ Sat, 5 Apr 2008, 19:34)
JA  ted hraju half life 2 episode One
celkem mazec tyvole
warhammer hraje PHU myslim


Já hraju Warhammer 40K Dark Crusade (rts)

tohle je nějaký wanna-B wow takže asi nic
Member
Posts: 5,959
Joined: Dec 28 2006
Gold: 0.46
Warn: 50%
Apr 6 2008 11:52am
great game but in table game is better ....dark elf forever i hate hight elf gay
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold: 402,367.00
Apr 6 2008 12:53pm
Quote (st3pix @ Sun, 6 Apr 2008, 12:23)


tohle je nějaký wanna-B wow takže asi nic


jj, nebrat
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 6 2008 03:30pm
nejlepší je stejně lineage


biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll