Quote (Lua @ Sat, Apr 5 2008, 09:40pm)
sem se díval na beta game play
a tohohle sem si všiml
to i dokonce wow to má propracovanější
osobně co se týče prezentace tak jako upoutávky sou na to pěkný ty game play mě se zdá že sou tam moc úzké místnosti a něják mapa a celkově to točení a prakticky když chceš bojovat tak to nevypadá dobře mam recht?
ano, jednoducho cely ten system je uplne idiotsky.
prezentaciu to ma absolutne uchvacujucu, staci pozriet na youtube nejake videa kde hovori dev o tom ake je to uzasne, sam tomu zacnes verit:)
zatial rozhodne (bohuzial?) kraluje mmorpgckam wow:/
edit: a pochybujem ze prichod war/aoc to zmeni
This post was edited by weeble on Apr 5 2008 02:42pm