Quote (Nipik @ Sat, 5 Apr 2008, 17:54)
strasně dobra grafika na mmorpg (pro mě),velký svět hodně lidí.

tak co ?
uhh uhhhu uhhhhhhu strasne dobra grafika nechtej me rozesmat .. zahraj si lineage to je dobra grafika ne Gw sracka nejvetsi nic proti ale proste suck

omg ty tady s porad s tou linaage omg picovina.. zahraj si wowko vole..