d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hraje Tu Nekdo Gw?
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 5 2008 12:36pm
Quote (Nipik @ Sat, 5 Apr 2008, 17:54)
strasně dobra grafika na mmorpg (pro mě),velký svět hodně lidí. smile.gif tak co ? 

uhh uhhhu uhhhhhhu strasne dobra grafika nechtej me rozesmat .. zahraj si lineage to je dobra grafika ne Gw sracka nejvetsi nic proti ale proste suck biggrin.gif


omg ty tady s porad s tou linaage omg picovina.. zahraj si wowko vole..
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 5 2008 12:55pm
Quote (Karbec @ Sat, Apr 5 2008, 06:36pm)
omg ty tady s porad s tou linaage omg picovina.. zahraj si wowko vole..


porat.. ted sem se o nem zminil po 2 -.- btw wow low grafika protahla hra nudny pvp
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 5 2008 01:31pm
Quote (Nipik @ Sat, Apr 5 2008, 07:55pm)
porat.. ted sem se o nem zminil po 2 -.- btw wow low grafika protahla hra nudny pvp


vidno ze si wow aj hral.
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 5 2008 01:35pm
Quote (weeble @ Sat, Apr 5 2008, 07:31pm)
vidno ze si wow aj hral.


jj
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 5 2008 02:16pm
Quote (Nipik @ Sat, Apr 5 2008, 08:35pm)
jj


to je dovod preco je wow taky nepopularny imo
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll