d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sem Nasranej Jak Hovado
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Mar 31 2008 07:05am
sem videl v bedne jak polili kocku benzinem a zapalili a nebo jak privazali psovi na nohu provazek a k tomu dlazebni kostku a hodily do rybnika ... pro takovouhle debilitu a demenci nemam slov ... tuty typci nedokazou nic vic a sou tak ubohy ze to musi delat na bezbranych zviratech ... kdyby to skusili treba na me .. vytahnu devitku a bum ... o jednoho kripla min smile.gif no co byla by to sebeobrana
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 31 2008 07:09am
Quote (Black_WoH @ Mon, Mar 31 2008, 01:05pm)
sem videl v bedne jak polili kocku benzinem a zapalili a nebo jak privazali psovi na nohu provazek a k tomu dlazebni kostku a hodily do rybnika ... pro takovouhle debilitu a demenci nemam slov ... tuty typci nedokazou nic vic a sou tak ubohy ze to musi delat na bezbranych zviratech ... kdyby to skusili treba na me .. vytahnu devitku a bum ... o jednoho kripla min smile.gif no co byla by to sebeobrana


gangsta

Nipik: mno to s tema tulenema me nasralo jak cip.. myslim ze jsem to jednou videl na prime jak byl nebo ete je Svet 200x tam ukazovali nejake zmrdy co je proste vzdycky prastili padlama.. ja nechapu jak to proste vubec muze nekdo udelat.. ikdyby mi slibily hory doly tak k necemu takovemu se nesnizim..

This post was edited by fifky-OVA on Mar 31 2008 07:31am
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Mar 31 2008 07:15am
jn ja ma taky kočky (2) a sou to upe nejlepsi zvirata a kdyz sem vydel co jim tam delaj... jak ji vozrali kundy doufam ze chcipnout btw jeste jak mlatej baseballkama ty tulene tongue.gif zmrdi nejradsi bych tam sel s pistoli a tem lovcum ustrelil hlavu a kopal bych jim do prdele kokoty
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Mar 31 2008 08:13am
plne souhlasim s luakem az na to ze bych je nezbil ale uplne jim rozkopal ty spinavy drzky sracum posranym! rifle.gif

This post was edited by Log_in on Mar 31 2008 08:13am
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Mar 31 2008 08:32am
ja nevim... na svete je hodne lidi, kteri maji doma psa, kteremu rikaji "milacek". Kdyz jejich milacek prijde do parku, zacne na lidi stekat a nekdy (casto) na lidi utoci

takoveho psa bych taky rad prastil tyci....

u zvirat nemuzes nikdy vedet dopredu jestli na tebe nezautoci. Podle me, je u nekterych lidi prehnane to tyrani, ale zase naopak ..... mozna se jenom brani biggrin.gif
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Mar 31 2008 08:35am
Quote (undead_lord @ Mon, 31 Mar 2008, 14:32)
ja nevim... na svete je hodne lidi, kteri maji doma psa, kteremu rikaji "milacek". Kdyz jejich milacek prijde do parku, zacne na lidi stekat a nekdy (casto) na lidi utoci

takoveho psa bych taky rad prastil tyci....

u zvirat nemuzes nikdy vedet dopredu jestli na tebe nezautoci. Podle me, je u nekterych lidi prehnane to tyrani, ale zase naopak ..... mozna se jenom brani biggrin.gif


no tak jasne , ale polit kocku benzinem a pak ji zapalit je trochu prehnane ne?xD

This post was edited by Foxcompany on Mar 31 2008 08:36am
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Mar 31 2008 08:43am
trosku? ^
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 31 2008 08:57am
Quote (undead_lord @ Mon, Mar 31 2008, 02:32pm)
ja nevim... na svete je hodne lidi, kteri maji doma psa, kteremu rikaji "milacek". Kdyz jejich milacek prijde do parku, zacne na lidi stekat a nekdy (casto) na lidi utoci

takoveho psa bych taky rad prastil tyci....

u zvirat nemuzes nikdy vedet dopredu jestli na tebe nezautoci. Podle me, je u nekterych lidi prehnane to tyrani, ale zase naopak ..... mozna se jenom brani biggrin.gif


jo, a tulen taky casto utoci na lidi nekde v parku...
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 31 2008 09:19am
Quote (Sentinel4 @ Mon, 31 Mar 2008, 15:57)
jo, a tulen taky casto utoci na lidi nekde v parku...


tulene poskodzuju ozonovu vrstvu svojimi prdmi

rofl.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Mar 31 2008 09:29am
naprosto souhlasím, ty tresty jsou směšný..
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll