Quote (undead_lord @ Mon, 31 Mar 2008, 14:32)
ja nevim... na svete je hodne lidi, kteri maji doma psa, kteremu rikaji "milacek". Kdyz jejich milacek prijde do parku, zacne na lidi stekat a nekdy (casto) na lidi utoci
takoveho psa bych taky rad prastil tyci....
u zvirat nemuzes nikdy vedet dopredu jestli na tebe nezautoci. Podle me, je u nekterych lidi prehnane to tyrani, ale zase naopak ..... mozna se jenom brani

no tak jasne , ale polit kocku benzinem a pak ji zapalit je trochu prehnane ne?xD
This post was edited by Foxcompany on Mar 31 2008 08:36am