☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Kdo Neví Jak Na Hvězdu ? > Za Fg
Prev
1
2
3
4
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 2832
Replies: 35
Track Topic
pugacov
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold
:
175.00
#11
Mar 29 2008 12:26pm
EGY
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold
:
6,531.15
#12
Mar 29 2008 12:55pm
Quote (Josefista @ Sat, 29 Mar 2008, 01:25)
btw za co dostal ff speed toho mediatora?
za nic je to automaticky. Za druhy pochybuju ze by to sob delal kvuli trusted tagu nebot sam moc dobre vi ze tohle mu vubec nepomuze ...
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#13
Mar 29 2008 04:56pm
Quote (EGY @ Sat, Mar 29 2008, 07:55pm)
za nic je to automaticky. Za druhy pochybuju ze by to sob delal kvuli trusted tagu nebot sam moc dobre vi ze tohle mu vubec nepomuze ...
Eště že je tu ten Dali
Foxcompany
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold
:
80.00
Warn: 10%
#14
Mar 29 2008 06:43pm
musim se teda taky pripojit ^ prijde mi to trochu zbytecne utracet za takovy ...... jako je hvezda xD
AcedraC
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold
:
40.40
#15
Mar 29 2008 06:54pm
Quote (Foxcompany @ Sun, 30 Mar 2008, 02:43)
musim se teda taky pripojit ^ prijde mi to trochu zbytecne utracet za takovy ...... jako je hvezda xD
zalezi kolko mas fg ked mas 10k+ abo tak tak 1k ta nezabije
Foxcompany
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold
:
80.00
Warn: 10%
#16
Mar 30 2008 03:15am
Quote (AcedraC @ Sun, Mar 30 2008, 12:54am)
zalezi kolko mas fg ked mas 10k+ abo tak tak 1k ta nezabije
no tak jasny ^ ale 10 k fakt nemam
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#17
Mar 30 2008 03:20am
Quote (Foxcompany @ Sun, Mar 30 2008, 10:15am)
no tak jasny ^ ale 10 k fakt nemam
to je každýho věc.. já jen že pořád dostávám PMs kde sem vzal hvězdu .. nebavilo mě to psát pořád dokola.. tak tady to máte a nazdar bazar
undead_lord
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
142,585.88
#18
Mar 30 2008 04:54am
Quote (Sobcz @ Sun, 30 Mar 2008, 10:20)
to je každýho věc.. já jen že pořád dostávám PMs kde sem vzal hvězdu .. nebavilo mě to psát pořád dokola.. tak tady to máte a nazdar bazar
LIER
jsem nikdy nedostal ani 1 PM o hvezde ><
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#19
Mar 30 2008 05:15am
Quote (undead_lord @ Sun, Mar 30 2008, 11:54am)
LIER
jsem nikdy nedostal ani 1 PM o hvezde ><
protože si niemand...
.. sry ale naběh sis sám
otko
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
0.00
#20
Mar 30 2008 05:28am
Quote (Sobcz @ Sun, 30 Mar 2008, 12:15)
protože si niemand...
.. sry ale naběh sis sám
ty "nekdo"
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact