d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Neví Jak Na Hvězdu ? > Za Fg
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Mar 29 2008 12:26pm
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Mar 29 2008 12:55pm
Quote (Josefista @ Sat, 29 Mar 2008, 01:25)
btw za co dostal ff speed toho mediatora? tongue.gif


za nic je to automaticky. Za druhy pochybuju ze by to sob delal kvuli trusted tagu nebot sam moc dobre vi ze tohle mu vubec nepomuze ...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 29 2008 04:56pm
Quote (EGY @ Sat, Mar 29 2008, 07:55pm)
za nic je to automaticky. Za druhy pochybuju ze by to sob delal kvuli trusted tagu nebot sam moc dobre vi ze tohle mu vubec nepomuze ...


Eště že je tu ten Dali wink.gif
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Mar 29 2008 06:43pm
musim se teda taky pripojit ^ prijde mi to trochu zbytecne utracet za takovy ...... jako je hvezda xD
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Mar 29 2008 06:54pm
Quote (Foxcompany @ Sun, 30 Mar 2008, 02:43)
musim se teda taky pripojit ^ prijde mi to trochu zbytecne utracet za takovy ...... jako je hvezda xD


zalezi kolko mas fg ked mas 10k+ abo tak tak 1k ta nezabije smile.gif
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Mar 30 2008 03:15am
Quote (AcedraC @ Sun, Mar 30 2008, 12:54am)
zalezi kolko mas fg ked mas 10k+ abo tak tak 1k ta nezabije smile.gif


no tak jasny ^ ale 10 k fakt nemam
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 30 2008 03:20am
Quote (Foxcompany @ Sun, Mar 30 2008, 10:15am)
no tak jasny ^ ale 10 k fakt nemam


to je každýho věc.. já jen že pořád dostávám PMs kde sem vzal hvězdu .. nebavilo mě to psát pořád dokola.. tak tady to máte a nazdar bazar rofl.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Mar 30 2008 04:54am
Quote (Sobcz @ Sun, 30 Mar 2008, 10:20)
to je každýho věc.. já jen že pořád dostávám PMs kde sem vzal hvězdu .. nebavilo mě to psát pořád dokola.. tak tady to máte a nazdar bazar rofl.gif


LIER

jsem nikdy nedostal ani 1 PM o hvezde ><
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 30 2008 05:15am
Quote (undead_lord @ Sun, Mar 30 2008, 11:54am)
LIER

jsem nikdy nedostal ani 1 PM o hvezde ><


protože si niemand... rofl.gif .. sry ale naběh sis sám rofl.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 30 2008 05:28am
Quote (Sobcz @ Sun, 30 Mar 2008, 12:15)
protože si niemand... rofl.gif .. sry ale naběh sis sám rofl.gif


ty "nekdo" tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll