d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Bowazon ... Pvm
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Mar 30 2008 03:18pm
Quote (MrReaper @ Sun, Mar 30 2008, 06:35pm)
ja nevim, ale me strafe na pvm moc nesedi, pokud vytahnes solidni fpa tak jsou podle me lepsi multi... ale to asi zalezi na osobnich preferencich...


no tak kdyz mas inv plnej 3 20 20 scs tak je to podle me jedno jestli pouzivas strafe ci multi^
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 30 2008 04:43pm
Quote (Foxcompany @ Sun, Mar 30 2008, 09:18pm)
no tak kdyz mas inv plnej 3 20 20 scs tak je to podle me jedno jestli pouzivas strafe ci multi^


pokud se jedna o pvm tak to jedno furt není smile.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Apr 4 2008 12:46pm
Quote (Lua @ Sun, Mar 30 2008, 10:43pm)
pokud se jedna o pvm tak to jedno furt není smile.gif


jedno to neni multi je lepsi^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll