Quote (st3pix @ Sat, Mar 15 2008, 10:15am)
všichni bychom brečeli nad tím, jaká seš lama i přesto, že máš gosu eq .)
abych měl gozu equip tak aspon norozdil od tebe nemusim hrat na openu

.. a sry nikdy sem et na duelech nevidel .. tak proc ty silny slova ? -.-