Quote (Karbec @ Thu, Mar 13 2008, 09:45pm)
omg tohle neni normalni pta se tu na to kazdy.. je snad jasny ze kdyz neumite s gimpem a ostatnima tak myslite ze budete umet s photoshopem?
photoshop je asi nejslozitejsi z techto.. lol
ale nejlepší a gimp je debilně udělanej phtoshop sem eště nezkusil ale taky chci xd
páč mi furt nikdy neudělal new sing btw já mam v windows malovaní me>all