d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Přes Jakej Program Delate Bannery > :d Prozradte
Prev123411Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Mar 14 2008 01:08am
Quote (hero_cz @ Thu, Mar 13 2008, 09:42pm)
zkus si to namalovat na papire a pak si to muzes voskenovat rofl.gif


lol to neni napad k zahozeni biggrin.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Mar 14 2008 01:09am
Quote (Karbec @ Thu, Mar 13 2008, 09:45pm)
omg tohle neni normalni pta se tu na to kazdy.. je snad jasny ze kdyz neumite s gimpem a ostatnima tak myslite ze budete umet s photoshopem?
photoshop je asi nejslozitejsi z techto.. lol


PhotoShop je eazy biggrin.gif smile.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Mar 14 2008 01:38am
USE EDIT OMG^^

BTW NP ZA DOBRY NAPAD biggrin.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Mar 14 2008 03:35am
smile.gif BTW jeste nekdo nakej napad uz mam photoshop malovani a sken ^^
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 14 2008 04:45am
Quote (Nipik @ Fri, Mar 14 2008, 09:35am)
smile.gif    BTW jeste nekdo nakej napad uz mam photoshop malovani a sken ^^


nebo si zaplat par fg a nech si ho udelat.
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Mar 14 2008 05:51am
nekde jsem slysel ze corel je lepsi nez fotoshop

jinak sign se da udelat i v poznamkovem bloku samozrejme smile.gif

Ja mam lepsi zpusob -> za 20 fg mam behem 15 min novy sign biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 14 2008 07:11am
Quote (Karbec @ Thu, Mar 13 2008, 09:45pm)
omg tohle neni normalni pta se tu na to kazdy.. je snad jasny ze kdyz neumite s gimpem a ostatnima tak myslite ze budete umet s photoshopem?
photoshop je asi nejslozitejsi z techto.. lol


ale nejlepší a gimp je debilně udělanej phtoshop sem eště nezkusil ale taky chci xd
páč mi furt nikdy neudělal new sing btw já mam v windows malovaní me>all
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Mar 14 2008 07:47am
Quote (Karbec @ Thu, Mar 13 2008, 10:45pm)
omg tohle neni normalni pta se tu na to kazdy.. je snad jasny ze kdyz neumite s gimpem a ostatnima tak myslite ze budete umet s photoshopem?
photoshop je asi nejslozitejsi z techto.. lol


smile.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Mar 14 2008 07:52am
Můj sign je tvořenej v photoshopu smile.gif

Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Mar 14 2008 08:23am
hm hm mmmm hmh vubec nvm platit se mi nechce chci si to udelat sam biggrin.gif btw nechapu jakl se to muze udelat v poznamkovym bloku Oo

a stahnu si corel a photoshop a zkusim neco vykutit biggrin.gif ale sem strasna lama :/ btw reknete jak udelat sign pres poznamkovej blok smile.gif

This post was edited by Nipik on Mar 14 2008 08:25am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123411Next
Closed New Topic New Poll