Pokud chces hrat bowku na CS runy tak bych hral asi nasledujici build
max strafe - na mensi tlupy (bosse)
max ga - dia/bezpecne snipe na MLE ap
max critical !!!
10-15 multi - na vetsi grupy
1+pierce
1+penetrate
zbytek valkyra (lvl17 + s vecma)+uhyby 1+
Wf (40ed jewel)+Forti
merc - rogue z prvniho aktu na normal - faith (pokud uz ho mas) , sice normalne preferuji Off merce ,ale kvuli IM by ti porad chcipal
Speed breaky s lvl 14fana aura (z mercky)
46+ Ias (8fpa) - 92+ Ias (7fpa) - multi/ga
35 Ias+ 2fpa strafe
Z nasledujiciho plyne ze pokud udrzis mercku nazivu tak ti vicemene staci 46 ias
takze na hlavinku doporucuju neco se tremi sockety a tremi 40ed jewely (bez ias) (muzes koupit u vendoru helmu 3sox 3x life)
myslim ze tech 120ed ti da vic nez 0.4 fpa navic (a strafe budes mit beztak na max rychlosti, leda bys chtel hrat ciste strafezonu,pak by to chtelo 120ias s forti a merce asi might ikdyz udrzet ho nazivu..:-)
zbytek vybavy:
boty- wt (jasna volba diky 15-25 dmg) ....
amulet- HL - jasna volba diky CS
ruce-LOH - (sety) - 350ed na demony !
ringy - ty co mas (s wf nepotrebujes ML)
pasek - razor diky pierce nebo dungo (lepsi preziti ap)
na switch nejlepe cta
charmy - anni,torch ap...
jinak Critical strike budes mit kolem 80% (35%+hl+70% ze skilu)
jelikoz nebudes mit klasickeho tankera doporucil bych dat valkyru alespon na 17lvl(?) s vecma aby vydrzela chvili tankovat xd pokud teda budes delat solo runy

ked hram solo tak to zvladamu aj teraz ale vyskusam zmenit tie rukavice co to spravi.nemate ich dakto?