d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Otakza Ohladom Cs Bowazonky > Dilema Ohladom Eq
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Feb 24 2008 05:27am
Quote (Rakiii @ Sun, Feb 24 2008, 10:44am)
Pokud chces hrat bowku na CS runy tak bych hral asi nasledujici build

max strafe - na mensi tlupy (bosse)
max ga - dia/bezpecne snipe na MLE ap
max critical !!!
10-15 multi - na vetsi grupy
1+pierce
1+penetrate
zbytek valkyra (lvl17 + s vecma)+uhyby 1+

Wf (40ed jewel)+Forti

merc - rogue z prvniho aktu na normal - faith (pokud uz ho mas) , sice normalne preferuji Off merce ,ale kvuli IM by ti porad chcipal

Speed breaky s lvl 14fana aura (z mercky)

46+ Ias (8fpa) - 92+ Ias (7fpa) - multi/ga

35 Ias+ 2fpa strafe

Z nasledujiciho plyne ze pokud udrzis mercku nazivu tak ti vicemene staci 46 ias

takze na hlavinku doporucuju neco se tremi sockety a tremi 40ed jewely (bez ias) (muzes koupit u vendoru helmu 3sox 3x life)

myslim ze tech 120ed ti da vic nez 0.4 fpa navic (a strafe budes mit beztak na max rychlosti, leda bys chtel hrat ciste strafezonu,pak by to chtelo 120ias s forti a merce asi might ikdyz udrzet ho nazivu..:-)

zbytek vybavy:

boty- wt (jasna volba diky 15-25 dmg) ....
amulet- HL - jasna volba diky CS
ruce-LOH - (sety) - 350ed na demony !
ringy - ty co mas (s wf nepotrebujes ML)
pasek - razor diky pierce nebo dungo (lepsi preziti ap)
na switch nejlepe cta
charmy - anni,torch ap...

jinak Critical strike budes mit kolem 80% (35%+hl+70% ze skilu)

jelikoz nebudes mit klasickeho tankera doporucil bych dat valkyru alespon na 17lvl(?) s vecma aby vydrzela chvili tankovat xd pokud teda budes delat solo runy tongue.gif


ked hram solo tak to zvladamu aj teraz ale vyskusam zmenit tie rukavice co to spravi.nemate ich dakto?
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Feb 24 2008 11:00am
Quote (Rakiii @ Sun, Feb 24 2008, 10:44am)
Pokud chces hrat bowku na CS runy tak bych hral asi nasledujici build

max strafe - na mensi tlupy (bosse)
max ga - dia/bezpecne snipe na MLE ap
max critical !!!
10-15 multi - na vetsi grupy
1+pierce
1+penetrate
zbytek valkyra (lvl17 + s vecma)+uhyby 1+

Wf (40ed jewel)+Forti

merc - rogue z prvniho aktu na normal - faith (pokud uz ho mas) , sice normalne preferuji Off merce ,ale kvuli IM by ti porad chcipal

Speed breaky s lvl 14fana aura (z mercky)

46+ Ias (8fpa) - 92+ Ias (7fpa) - multi/ga

35 Ias+ 2fpa strafe

Z nasledujiciho plyne ze pokud udrzis mercku nazivu tak ti vicemene staci 46 ias

takze na hlavinku doporucuju neco se tremi sockety a tremi 40ed jewely (bez ias) (muzes koupit u vendoru helmu 3sox 3x life)

myslim ze tech 120ed ti da vic nez 0.4 fpa navic (a strafe budes mit beztak na max rychlosti, leda bys chtel hrat ciste strafezonu,pak by to chtelo 120ias s forti a merce asi might ikdyz udrzet ho nazivu..:-)

zbytek vybavy:

boty- wt (jasna volba diky 15-25 dmg) ....
amulet- HL - jasna volba diky CS
ruce-LOH - (sety) - 350ed na demony !
ringy - ty co mas (s wf nepotrebujes ML)
pasek - razor diky pierce nebo dungo (lepsi preziti ap)
na switch nejlepe cta
charmy - anni,torch ap...

jinak Critical strike budes mit kolem 80% (35%+hl+70% ze skilu)

jelikoz nebudes mit klasickeho tankera doporucil bych dat valkyru alespon na 17lvl(?) s vecma aby vydrzela chvili tankovat xd pokud teda budes delat solo runy tongue.gif


len teraz este jedna aspon pre mna veeeeeeeemi dolezita vec co sa tyka WF a to ze WF nema ignored targed defence!!!!!kdezto faith ma...naco mi je o 30%vacsia dmg ked menej krat trafim?cim stracam z ll a ml!kdezto ked ma ITD z faithu tak sice menej uberiem ale viac krat leachnem a viac krat ho KB odhodi odomna cize mam aj vacsiu sancu ze ma netrafi.

idem len prehodit glovesky a giant skull ze co to povie.nad WF zatial neuvazujem.
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Feb 24 2008 11:04am
o AR se v pvm nestarej biggrin.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Feb 24 2008 11:11am
Quote (undead_lord @ Sun, Feb 24 2008, 06:04pm)
o AR se v pvm nestarej biggrin.gif


na AR mas penetrate, charmy,raven a pocitam ze budes mit vysokou dexteritu takze bych se o AR nebal
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Feb 24 2008 11:25am
wf - nemusíš se starat o KB, nemusíš se starat o mana leech.

I UBER NOOB bowa má přes 15k ar, já měl na svojí 26k, takže se fakt neboj, že bys něco netrefil .)
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Feb 24 2008 12:51pm
Quote (st3pix @ Sun, 24 Feb 2008, 19:25)
wf - nemusíš se starat o  KB, nemusíš se starat o mana leech.

I UBER NOOB bowa má přes 15k ar, já měl na svojí 26k, takže se fakt neboj, že bys něco netrefil .)


phu > all
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Feb 24 2008 12:55pm
Quote (Karbec @ Sun, 24 Feb 2008, 19:51)
phu > all


sorry, ale tohle musím VOUCHnout
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Feb 24 2008 01:31pm
to me tu nikdo za tohle nezrasí... OOOO NESPAMUJ TYY ZMRDE nebo tak neco?
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Feb 24 2008 01:37pm
Quote (Karbec @ Sun, 24 Feb 2008, 20:31)
to me tu nikdo za tohle nezrasí... OOOO NESPAMUJ TYY ZMRDE nebo tak neco?


nope cuz all scared xD
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Feb 24 2008 04:21pm
jinak na cs rozhodne nedoporucuju bowku

na cs musis mit char, ktery dokaze tele. Mozna tele bowzon? oO
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll