d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Finalni Verze > Novej Topic Aby Ste To Neprehlidli
Prev12347Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Feb 22 2008 04:34pm
Quote (Lua @ Fri, 22 Feb 2008, 18:38)
určo uděláte nahradní termín já sem se nevykecal prostě nemůžu dneska a doufam že pak bude moct eník tongue.gif


no to doufam ... smile.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Feb 22 2008 04:56pm
Quote (hero_cz @ Fri, 22 Feb 2008, 23:34)
no to doufam ... smile.gif


mno to ja taky. ale i tak to bylo fajn
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Feb 22 2008 04:57pm
Quote (EGY @ Fri, 22 Feb 2008, 23:56)
mno to ja taky. ale i tak to bylo fajn


vouch smile.gif
EDIT: LOL TY JSES V EUROPE GUILD........

This post was edited by hero_cz on Feb 22 2008 04:58pm
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Feb 22 2008 04:59pm
Quote (hero_cz @ Fri, 22 Feb 2008, 23:57)
vouch smile.gif
EDIT: LOL TY JSES V EUROPE GUILD........


njn posteh tongue.gif jsem taky European. smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 22 2008 05:16pm
Fotky: dalsi dodam


Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 22 2008 05:34pm
Member
Posts: 820
Joined: Jul 29 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2008 07:45pm
Quote (Enigmma @ Fri, Feb 22 2008, 07:35am)
Si to tam užijte kluci sad.gif

Prosim prosim aspoň mi to vyfoťte...


Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Feb 23 2008 01:13am
teh ghetofu? :-O on je nejakej novej ghetofu? .-O nebo mam halusky a byl jsem v Praze a a ni o tom nevim? biggrin.gif

jako sobe nasral si me vole....nekoho vydavat za me...a jeste nejaky divny invididum....

Takze vole neco s tim udelej....jo ? Me to moc vtipny nepripada....Vadi mi to ze nekoho vydavas za me.

This post was edited by ghetofu on Feb 23 2008 01:20am
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Feb 23 2008 01:22am
Quote (ghetofu @ Sat, Feb 23 2008, 07:13am)
teh ghetofu? :-O on je nejakej novej ghetofu? .-O nebo mam halusky a byl jsem v Praze a a ni o tom nevim? biggrin.gif

jako sobe nasral si me vole....nekoho vydavat za me...a jeste nejaky divny invididum....


laugh.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Feb 23 2008 01:35am
Takže kolik Vás tam teda nakonec bylo kluci? A jak jste se bavili..

Jo a mimochodem já se moc necítím jako smeták víš... Člověku prostě občas něco nevyjde no... sad.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12347Next
Closed New Topic New Poll