Quote (Lua @ Thu, Feb 21 2008, 03:03pm)
já sem se zasmál to jo pozt huntáre ^^
příště zkus ložit topicy co nevypadaj jak +1
ehm když někoho obviňuješ z posthuntu, proč sis ty tady udělal svoje +3, k topicu si řekl velké prd akorát tu kecáš blbosti ( i když to se od tebe dalo čekat.... )
A to že někdo traduje víc než ty ( pokud vůbec ) neznamená že je to hned spammer...
e : Za to že si voláš mediatora se ti nic nestane, akorát tě nikdo neokrade.
This post was edited by mortwatcher on Feb 21 2008 12:07pm