d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Okradli Me Pls Jak To Mam Nahlasit > Fast Pls
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Feb 21 2008 05:57am
Quote (Jirinka @ Thu, Feb 21 2008, 11:41am)
njn este jednou diky sem tu new myslim ze nez vsechno pochopim bude dia4 wink.gif
caw pepo uz me tu obrali xD


Hej ty me sereš před pul hodinou si měl 95 fg sad.gif( neceš na mě počkat? biggrin.gif
Jínak gz biggrin.gif mě obraly už mnohokrát... sad.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 21 2008 07:47am
Quote (morfeus11 @ Thu, Feb 21 2008, 11:57am)
Hej ty me sereš před  pul hodinou si měl 95 fg sad.gif( neceš na mě počkat? biggrin.gif
Jínak gz biggrin.gif mě obraly už mnohokrát... sad.gif


njn na lamy se takhle musí jinak by se nevydělávalo ^^
Member
Posts: 330
Joined: Feb 20 2008
Gold: 0.00
Feb 21 2008 08:30am
hehe ja sem tu druhej den tak uznavam ze sem lama kazdej kdo v necem zacina je lama
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 21 2008 08:39am
Quote (Jirinka @ Thu, Feb 21 2008, 02:30pm)
hehe ja sem tu druhej den tak uznavam ze sem lama kazdej kdo v necem zacina je lama


76 posts na dva dny biggrin.gif tje 10x per day než já biggrin.gif
on by nemusel by kdo by začal bejt lama kdyby si pročetl rulles ale pravdou je že low posts pobízí ke scammu ^
Member
Posts: 330
Joined: Feb 20 2008
Gold: 0.00
Feb 21 2008 08:41am
^^ tak sme zasmali ja si rulles precet ale to je jedno xD
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 21 2008 09:03am
Quote (Jirinka @ Thu, Feb 21 2008, 02:41pm)
^^ tak sme zasmali ja si rulles precet ale to je jedno xD


já sem se zasmál to jo pozt huntáre ^^

příště zkus ložit topicy co nevypadaj jak +1
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Feb 21 2008 09:34am
Quote (Jirinka @ Thu, Feb 21 2008, 02:41pm)
^^ tak sme zasmali ja si rulles precet ale to je jedno xD


uz vidim ten warn
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Feb 21 2008 12:06pm
Quote (Lua @ Thu, Feb 21 2008, 03:03pm)
já sem se zasmál to jo pozt huntáre ^^

příště zkus ložit topicy co nevypadaj jak +1


ehm když někoho obviňuješ z posthuntu, proč sis ty tady udělal svoje +3, k topicu si řekl velké prd akorát tu kecáš blbosti ( i když to se od tebe dalo čekat.... )

A to že někdo traduje víc než ty ( pokud vůbec ) neznamená že je to hned spammer...

e : Za to že si voláš mediatora se ti nic nestane, akorát tě nikdo neokrade.

This post was edited by mortwatcher on Feb 21 2008 12:07pm
Member
Posts: 1,834
Joined: Jul 12 2007
Gold: 919.00
Feb 21 2008 12:26pm
si
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll