☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> # Detaily Srazu A Další Náležitosti # > Henklbach.
Prev
1
2
3
4
8
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 2343
Replies: 70
Track Topic
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#11
Feb 15 2008 01:37am
No, mě by každopádně taky někdo musel vyzvednout na nádru jinak se vám ztratím
undead_lord
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
139,195.88
#12
Feb 15 2008 03:39am
pracuju 7 dni v tydnu takze tam nemohu. Kazdopadne vemte si s sebou povinne fotaky nebo alespon mobila fungujicim 2.0 mpx fotakem
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#13
Feb 15 2008 03:59am
Quote (undead_lord @ Fri, Feb 15 2008, 10:39am)
pracuju 7 dni v tydnu takze tam nemohu. Kazdopadne vemte si s sebou povinne fotaky nebo alespon mobila fungujicim 2.0 mpx fotakem
výhovorky..... ty si fakt jasnej ...
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#14
Feb 15 2008 04:07am
Chjo... Tak opravdu mě to strašně mrzí, ale právě jsem se dozvěděla, že mi přehodili směny za barem
Místo tohoto víkendu musím jít ten příští
Tak si to tam užijte beze mě
A chci pak aspoň vidět fotečky pls...
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#15
Feb 15 2008 06:34am
Quote (EGY @ Thu, 14 Feb 2008, 22:49)
snad jednou dospejes decko
Vanys - 13 mozna uz 14 let
Karbec - 15 let
nevim co bys tam delal s henklbachama vendo;)
phu ty jedes?
vanys
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold
:
202.00
#16
Feb 15 2008 07:13am
Quote (Karbec @ Fri, Feb 15 2008, 12:34pm)
Vanys - 13 mozna uz 14 let
Karbec - 15 let
nevim co bys tam delal s henklbachama vendo;)
phu ty jedes?
14,5 myslim ze to kolik me je docela nehraje roly kdyz mam kamose
UBU
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold
:
3,809.00
#17
Feb 15 2008 07:32am
Možná se na vás taky přijdu kouknout i když v 18 je to brzo, ale snad to ve 20 nezabalíte
IQLimited
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold
:
4,054.00
#18
Feb 15 2008 07:48am
prahu mam trosku z ruky.
skoda..
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#19
Feb 15 2008 08:40am
Quote (vanys @ Fri, Feb 15 2008, 01:13pm)
14,5 myslim ze to kolik me je docela nehraje rol
y
kdyz mam kamose
spis bych rekl ze to nehraje roli
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#20
Feb 15 2008 08:43am
Quote (UBU @ Fri, Feb 15 2008, 02:32pm)
Možná se na vás taky přijdu kouknout i když v 18 je to brzo, ale snad to ve 20 nezabalíte
vsichni na koho nemam kontakt mi napsite PM s cislem na mobil... aby byl nakej kontakt.
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
8
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact