d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > # Detaily Srazu A Další Náležitosti # > Henklbach.
Prev12348Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Feb 15 2008 01:37am
No, mě by každopádně taky někdo musel vyzvednout na nádru jinak se vám ztratím sad.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Feb 15 2008 03:39am
pracuju 7 dni v tydnu takze tam nemohu. Kazdopadne vemte si s sebou povinne fotaky nebo alespon mobila fungujicim 2.0 mpx fotakem
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 15 2008 03:59am
Quote (undead_lord @ Fri, Feb 15 2008, 10:39am)
pracuju 7 dni v tydnu takze tam nemohu. Kazdopadne vemte si s sebou povinne fotaky nebo alespon mobila fungujicim 2.0 mpx fotakem


výhovorky..... ty si fakt jasnej ...
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Feb 15 2008 04:07am
Chjo... Tak opravdu mě to strašně mrzí, ale právě jsem se dozvěděla, že mi přehodili směny za barem sad.gif Místo tohoto víkendu musím jít ten příští mad1.gif sad.gif

Tak si to tam užijte beze mě sad.gif A chci pak aspoň vidět fotečky pls...
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Feb 15 2008 06:34am
Quote (EGY @ Thu, 14 Feb 2008, 22:49)
snad jednou dospejes decko smile.gif


Vanys - 13 mozna uz 14 let wink.gif
Karbec - 15 let
nevim co bys tam delal s henklbachama vendo;)
phu ty jedes?
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Feb 15 2008 07:13am
Quote (Karbec @ Fri, Feb 15 2008, 12:34pm)
Vanys - 13 mozna uz 14 let wink.gif
Karbec - 15 let
nevim co bys tam delal s henklbachama vendo;)
phu ty jedes?


14,5 myslim ze to kolik me je docela nehraje roly kdyz mam kamose
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Feb 15 2008 07:32am
Možná se na vás taky přijdu kouknout i když v 18 je to brzo, ale snad to ve 20 nezabalíte smile.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Feb 15 2008 07:48am
prahu mam trosku z ruky. smile.gif

skoda..
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 15 2008 08:40am
Quote (vanys @ Fri, Feb 15 2008, 01:13pm)
14,5  myslim ze to kolik me je docela nehraje roly kdyz mam kamose


spis bych rekl ze to nehraje roli
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 15 2008 08:43am
Quote (UBU @ Fri, Feb 15 2008, 02:32pm)
Možná se na vás taky přijdu kouknout i když v 18 je to brzo, ale snad to ve 20 nezabalíte smile.gif


vsichni na koho nemam kontakt mi napsite PM s cislem na mobil... aby byl nakej kontakt.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12348Next
Closed New Topic New Poll