d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jsem V Práci :( > Pojďte Si Semnou Někdo Psát :)
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 13 2008 05:24am
Quote (Runn3r @ Wed, Feb 13 2008, 10:51am)
neni to fanynka ?tongue.gif


nevim nevim tongue.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Feb 13 2008 05:56am
Quote (Enigmma @ Wed, 13 Feb 2008, 10:05)
Ale když já se nudím sad.gif Pořád jen nějaké zadávání objednávek, technických příkazů atd atd... Dneska se mi vůbec nic nechce : /
Napište mi někdo něco zajímavého ať se tak nenudím smile.gif)


mela ses ucit tongue.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Feb 13 2008 06:07am
cry3.gif ja ted mam pred sebou 2 posledni nudny hodiny ikt .... pocitace ... jen tu sedim a projizdim jsp .. strasna traparna .... pak jdu do prace a vecer na dia na chvili ... takze taky strasny no ...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 13 2008 07:07am
Quote (Enigmma @ Wed, Feb 13 2008, 11:26am)
No, asi máš pravdu, že je to lepší než dřít manualně, ale po osmi hodinách prosezených u pc toho máš taky dost a dost tě bolej záda...
Ale jako jinak si nestěžuju smile.gif

Jo a díky za výsledky NBA smile.gif

Jdete někdo se mnou na oběd? smile.gif)


ne ale zašel bych na večeři
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Feb 13 2008 07:26am
Quote (Sobcz @ Wed, Feb 13 2008, 01:07pm)
ne ale zašel bych na večeři <IMG alt="" src="http://www.planetsmilies.com/smilies/innocent/innocent0009.gif">


Jejda tak to nevim... smile.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Feb 13 2008 09:18am
Takovou práci bych chtěl mít biggrin.gif Seďet u kompa a nudit se happy.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Feb 13 2008 09:27am
Quote (Runn3r @ Wed, 13 Feb 2008, 12:51)
neni to fanynka ?tongue.gif


jn FAIL
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 13 2008 09:29am
Quote (Karbec @ Wed, Feb 13 2008, 03:27pm)
jn FAIL


co to?
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Feb 13 2008 10:34am
Quote (fifky-OVA @ Wed, 13 Feb 2008, 16:29)
co to?


FAIL [fejl] - ANGLICKÉ SLOVÍČKO
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Feb 13 2008 10:42am
Quote (st3pix @ Wed, 13 Feb 2008, 18:34)
FAIL [fejl] - ANGLICKÉ SLOVÍČKO


wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll