Quote (Enigmma @ Wed, Feb 13 2008, 11:26am)
No, asi máš pravdu, že je to lepší než dřít manualně, ale po osmi hodinách prosezených u pc toho máš taky dost a dost tě bolej záda...
Ale jako jinak si nestěžuju

Jo a díky za výsledky NBA
Jdete někdo se mnou na oběd?

)
ne ale zašel bych na večeři