d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Battle.net Problem > Pls Help
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 12 2008 02:32pm
Quote (Runn3r @ Tue, Feb 12 2008, 09:27pm)
sem tu asi dlouho nebyl si asi nový že ?biggrin.gif


se koukni do představte se topicu .. wink.gif ale listuj trochu dozadu..
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Feb 13 2008 05:45am
a už mam taky unnable connect tongue.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Feb 13 2008 05:59am
Quote (Jika_xD @ Tue, Feb 12 2008, 07:26pm)
ty si nepamatujes tvyho nej protahovace na starym ladderu?

muj starej acc byl: Black_Mountain smile.gif

XxCHARIZARDxX - fire soso kdysi, to sem ja smile.gif v soucasny dobe vlastnim trap Assasinku a Bone nekra, oba pvm na docela dobry urovni bych rek, jinak mi ted hodne lidi rika: Black

nn je to LOLEK tak mu rikam ja ... e loli? laugh.gif

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll