Quote (MrReaper @ Wed, Feb 13 2008, 12:12am)
prográmko mám, s tím takový problém není... ale jak tě tak poslouchám... tak fakt radši to ČVUT nebo MatFyz na Karlovce

ehm
matfyz asi se z tebe stane jinej člověk, který ani nebude moct komunikovat s okolním světem
CVUT záleží jaká fakulta ale takovej FEL tak to je dost podobný

jako jestli máš programování tak je FIS v pohodě, celkem lehký a dozvíš se i trochu tý ekonomiky, marketingu, managementu atd