d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Chodi Tu Nekdo Na Vse?
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,336
Joined: May 28 2007
Gold: 4,691.00
Trader: Trusted
Feb 11 2008 02:35pm
Quote (MrReaper @ Sun, Feb 10 2008, 10:31am)
Myslim ze tu nekdo chodi na VSE, chtel bych se tam hlasit na informatiku a management, tak by me zajimal nazor nekoho kdo tam je.
Predem diky


Ja tam chci taky , ale slysel jsem ze je to tezke se tam dostat ne ?
Jak se muzes pripravit dobre pro prijemacki a jsou nejaky kurzy ?
A co jsi myslis o soukrome skoly ? smile.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Feb 11 2008 03:27pm
Quote (Eye @ Mon, 11 Feb 2008, 21:35)
Ja tam chci taky , ale slysel jsem ze je to tezke se tam dostat ne ?
Jak se muzes pripravit dobre pro prijemacki a jsou nejaky kurzy ?
A co jsi myslis o soukrome skoly ? smile.gif


ale piču, přijímačky uplně lehký. jsem se do toho ani nepodival (přisahám) a z matiky 74 bodů, z anglíny 96 (ze sta samozřejmě)

vše je snad nejsadnější škola co je. takovej těžkej gympl smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 11 2008 04:59pm
tak na VSE chodim na FIS obor informatika


pro cloveka ktery nemel na stredni skole programovani je to na hovno, sam sem z toho prolit

a celkove je to tam na hovno a naucej te tam tak tudle nudle, protoze stejne vsechny prednasky jsou uplne zbytecny

This post was edited by Killer111 on Feb 11 2008 05:00pm
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Feb 11 2008 05:48pm
Quote (Killer111 @ Mon, 11 Feb 2008, 23:59)
tak na VSE chodim na FIS obor informatika


pro cloveka ktery nemel na stredni skole programovani je to na hovno, sam sem z toho prolit

a celkove je to tam na hovno a naucej te tam tak tudle nudle, protoze stejne vsechny prednasky jsou uplne zbytecny


stejne jako na kazdy skole wink.gif

To eye: tak s tvoji gramatikou bych se divil kdyby te vzali i na to "blby" VSE tongue.gif
Member
Posts: 14,336
Joined: May 28 2007
Gold: 4,691.00
Trader: Trusted
Feb 11 2008 10:05pm
Quote (Josefista @ Mon, Feb 11 2008, 11:48pm)
stejne jako na kazdy skole wink.gif

To eye: tak s tvoji gramatikou bych se divil kdyby te vzali i na to "blby" VSE tongue.gif


hehe to vis ze jo tongue.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Feb 12 2008 05:12pm
Quote (Killer111 @ Mon, 11 Feb 2008, 23:59)
tak na VSE chodim na FIS obor informatika


pro cloveka ktery nemel na stredni skole programovani je to na hovno, sam sem z toho prolit

a celkove je to tam na hovno a naucej te tam tak tudle nudle, protoze stejne vsechny prednasky jsou uplne zbytecny


prográmko mám, s tím takový problém není... ale jak tě tak poslouchám... tak fakt radši to ČVUT nebo MatFyz na Karlovce laugh.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 13 2008 08:31am
Quote (MrReaper @ Wed, Feb 13 2008, 12:12am)
prográmko mám, s tím takový problém není... ale jak tě tak poslouchám... tak fakt radši to ČVUT nebo MatFyz na Karlovce laugh.gif


ehm

matfyz asi se z tebe stane jinej člověk, který ani nebude moct komunikovat s okolním světem
CVUT záleží jaká fakulta ale takovej FEL tak to je dost podobný biggrin.gif

jako jestli máš programování tak je FIS v pohodě, celkem lehký a dozvíš se i trochu tý ekonomiky, marketingu, managementu atd
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Feb 13 2008 05:18pm
Quote (Killer111 @ Wed, 13 Feb 2008, 15:31)
ehm

matfyz asi se z tebe stane jinej člověk, který ani nebude moct komunikovat s okolním světem
CVUT záleží jaká fakulta ale takovej FEL tak to je dost podobný biggrin.gif

jako jestli máš programování tak je FIS v pohodě, celkem lehký a dozvíš se i trochu tý ekonomiky, marketingu, managementu atd


vidim ze se vyznas

co takhle CZU? biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 13 2008 05:19pm
Quote (undead_lord @ Thu, Feb 14 2008, 12:18am)
vidim ze se vyznas

co takhle CZU? biggrin.gif


to je moje zajišťovárna.. pokud nevyjdou práva v praze ani v plzni a ani fízlárna v praze tak skončim na ČZU ^^ .. budu dojit krávy a jezdit s traktorem rofl.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Feb 13 2008 05:22pm
Quote (Sobcz @ Thu, 14 Feb 2008, 00:19)
to je moje zajišťovárna.. pokud nevyjdou práva v praze ani v plzni a ani fízlárna v praze tak skončim na ČZU ^^ .. budu dojit krávy a jezdit s traktorem rofl.gif


to bych nemoh kdybych te tam potkal ><

jinak zkousim VSE, CVUT, CZU a snad i matfyz, at muzu pak machrovat pred kamosema smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll