Quote (MrReaper @ Fri, Feb 8 2008, 11:03pm)
mno, pokud mám mluvit za sebe tak Klaus ftw! Švejnarem jenom podpoříme náš "proamerický" vzhled politiky... a to je podle mě pěkná zhovadilost... měli bysme tíhnout spíš k severským zemím nebo anglii, tam jsou aspoň skvěle fungující systémy a lidi tam jsou chytřejší imho (sry za ty kecy, ale podle me to tak fakt je)
souhlas

ale víš co nám byl dar o tom spekulovat a ne rozhodovat
všichni jsou si rovni ne? ale někteří hold rovnější

nevim ale furt si tu nikdo asi nepředstavil novoroční projev švejnara "ou maj got"