d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Volba Prezidenta
Prev12347Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 8 2008 02:14pm
Quote (hero_cz @ Fri, Feb 8 2008, 09:08pm)
kokoti poslanci to odvolali na zitra 10:00.......


nj chtěj domu na bednu ^^
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Feb 8 2008 02:22pm
me je u prdele kdo bude zvolen prezidentem

ale osobne mam radsi havla smile.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Feb 8 2008 02:50pm
Quote (undead_lord @ Fri, 8 Feb 2008, 21:22)
me je u prdele kdo bude zvolen prezidentem

ale osobne mam radsi havla smile.gif


tak tu nespamuj kdyz te to nezajima debile
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Feb 8 2008 04:03pm
Quote (hero_cz @ Fri, 8 Feb 2008, 21:50)
tak tu nespamuj kdyz te to nezajima debile


tak tu nedelej +1 topici

kdo vyhraje se urcite za tyden dozvis
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Feb 8 2008 04:21pm
Vašek ofc smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 8 2008 04:23pm
Quote (FF-speed @ Fri, Feb 8 2008, 11:21pm)
Vašek ofc smile.gif


já bych volal Horsta Fuchse.. btw kdyz mi nekdo sezenete naky dily teleshopingu s Mistrovským Nožem Henkelbach budu vám velmi vděčný wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 8 2008 04:29pm
mě klaus příde v poho a švejnar hm možná do toho nevidim jako do politiky ale vim že zakladní věco co ví každej čech on neví
si sem přivedeme bushe? biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Feb 8 2008 05:03pm
mno, pokud mám mluvit za sebe tak Klaus ftw! Švejnarem jenom podpoříme náš "proamerický" vzhled politiky... a to je podle mě pěkná zhovadilost... měli bysme tíhnout spíš k severským zemím nebo anglii, tam jsou aspoň skvěle fungující systémy a lidi tam jsou chytřejší imho (sry za ty kecy, ale podle me to tak fakt je)
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 8 2008 05:33pm
Quote (Sobcz @ Fri, Feb 8 2008, 11:23pm)

bych volal Horsta Fuchse.. btw kdyz mi nekdo sezenete naky dily
teleshopingu s Mistrovským Nožem Henkelbach budu vám velmi vděčnýwink.gif


a V kráječ ti nestačí ? biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 8 2008 06:55pm
Quote (MrReaper @ Fri, Feb 8 2008, 11:03pm)
mno, pokud mám mluvit za sebe tak Klaus ftw! Švejnarem jenom podpoříme náš "proamerický" vzhled politiky... a to je podle mě pěkná zhovadilost... měli bysme tíhnout spíš k severským zemím nebo anglii, tam jsou aspoň skvěle fungující systémy a lidi tam jsou chytřejší imho (sry za ty kecy, ale podle me to tak fakt je)


souhlas tongue.gif
ale víš co nám byl dar o tom spekulovat a ne rozhodovat
všichni jsou si rovni ne? ale někteří hold rovnější tongue.gif
nevim ale furt si tu nikdo asi nepředstavil novoroční projev švejnara "ou maj got"
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12347Next
Closed New Topic New Poll