d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Emo > Lepší To Rozebrat
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Feb 1 2008 02:40pm
Quote (weeble @ Fri, 1 Feb 2008, 21:39)
fixed


brzo fixnou i tebe
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Feb 1 2008 02:41pm
Quote (EGY @ Fri, Feb 1 2008, 09:40pm)
brzo fixnou i tebe


hm?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 1 2008 02:45pm
Quote (Esantin @ Fri, Feb 1 2008, 08:37pm)
jednou tu byl takovej seznam emo znaků, ale už nevim, kdo to postnul


kua to bych chtěl vědět pro zajímavost
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Feb 1 2008 02:47pm
Quote (Lua @ Fri, 1 Feb 2008, 21:45)
kua to bych chtěl vědět pro zajímavost


obavam se ze nic zajimavyho na tom neni
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 1 2008 02:49pm
Quote (weeble @ Fri, Feb 1 2008, 09:39pm)
fixed


ty si hlavne fixni ty warny ^^ stejně myslim že největší EMO je Hero ~~
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Feb 1 2008 02:51pm
Quote (Sobcz @ Fri, Feb 1 2008, 09:49pm)
ty si hlavne fixni ty warny ^^ stejně myslim že největší EMO je Hero ~~


mne tie warny nevadia + fixoval som ten link ;p
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Feb 1 2008 03:43pm
Quote (weeble @ Fri, 1 Feb 2008, 21:51)
mne tie warny nevadia + fixoval som ten link ;p


Nj pekna sbirka, kdy pribude dalsi ?
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Feb 1 2008 04:22pm
Quote (Sobcz @ Fri, 1 Feb 2008, 21:49)
ty si hlavne fixni ty warny ^^ stejně myslim že největší EMO je Hero ~~


more lie^^

SOB da EMO OwNeR !
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Feb 1 2008 04:26pm
HERO d STYLE oWnEr

tak a je to 2006, jaky ze je rok ?

This post was edited by EGY on Feb 1 2008 04:26pm
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Feb 1 2008 06:31pm
LOL LOL LOL, ja viim o EMOgayich vsechno ale nepovim, todle se mi hezky cte... zvlast kdyz sem nadranej smile.gif jen tak dal... btw rules existujou-- je jich myslim 51-2 ... fakt prdel... na netu je vsechno. Dokonce mam skvelej obrazek emo hitlera. Sou to curaci, dobrou wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll