d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Novy Mobil > Help Me :)
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 30 2008 03:38pm
pevná linka rox biggrin.gif
Member
Posts: 1,280
Joined: Mar 13 2006
Gold: 1,422.00
Jan 31 2008 09:02am
Quote (Lua @ Wed, Jan 30 2008, 11:38pm)
pevná linka rox biggrin.gif


presne tak, pokud mi nekdo neco chce, at si pocka az budu vecer doma a neotravuje pres den smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jan 31 2008 11:34am
Quote (fifky-OVA @ Wed, Jan 30 2008, 04:49pm)
Hmm vypada pekne a ty funkce jsou taky super smile.gif btw 120x160 displej.. je to velke? smile.gif vubec o tom nemam prehled smile.gif


Nekupuju si "V" vyklapěčku wink.gif ty se ničí

This post was edited by Runn3r on Jan 31 2008 11:34am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 31 2008 11:38am
Quote (fifky-OVA @ Wed, Jan 30 2008, 04:49pm)
Hmm vypada pekne a ty funkce jsou taky super smile.gif btw 120x160 displej.. je to velke? smile.gif vubec o tom nemam prehled smile.gif


ten mobil co tu posílal vanish , je už dost starý, nekupoval bych
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 31 2008 11:46am
Quote (Killer111 @ Thu, Jan 31 2008, 06:38pm)
ten mobil co tu posílal vanish , je už dost starý, nekupoval bych


jj ten mi přišel jako troska za litr.. já ti můžu tak max poradit značku.. ~~ ja mam jen NOKIE a FTW
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jan 31 2008 01:17pm


icon_pointr.gif best off ... vydrzi i pad z tretiho patra a voda mu nak nevadi ( spadl mi do vany a fungoval dal)
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 31 2008 01:20pm
Quote (Black_WoH @ Thu, 31 Jan 2008, 20:17)
[img]http:/img144.imageshack.us/img144/7434/oldcellphoneht2.jpg[/img]

icon_pointr.gif best off ... vydrzi i pad z tretiho patra a voda mu nak nevadi ( spadl mi do vany a fungoval dal)




>>>>>>>>>>>>
Member
Posts: 4,310
Joined: Aug 18 2007
Gold: 886.00
Jan 31 2008 04:25pm
zkus ericssona k800i je starší ale má dobře velkej displej (320*240) všechno co jsi psal..
ale jedna nevýhoda občas malinko zlobí joistick
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Feb 1 2008 12:57am


phillips diga ftw, moj prvy mobisek... heart.gif
mal az jeden riadok takze sms tam behala v tom jednom a nedala sa posuvat, musel si stihat citat alebo pockat az pojde odznovu bangin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 1 2008 04:01am
Omfg.. rad bych kdyby jste tady postovali to co bych potreboval a ne takove hovna.. dekuji
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll