d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Problemy S Battle.netem
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Jan 26 2008 07:13am
tak jsem projel prispevky az nekdy do kvetna 07 a nasel jsem akorat jedno podobny tema, ale tam to byli zpusobeny omezenym pripojenim nekde na internatu ci co, takze mi to moc nepomohlo...
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jan 26 2008 08:05am
Quote (Rapyjer @ Sat, Jan 26 2008, 01:13pm)
tak jsem projel prispevky az nekdy do kvetna 07 a nasel jsem akorat jedno podobny tema, ale tam to byli zpusobeny omezenym pripojenim nekde na internatu ci co, takze mi to moc nepomohlo...


Proste pockej az to pude biggrin.gif ja taky myslel ze uz to nepude a pak to jendoho dne slo biggrin.gif
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Feb 2 2008 04:51am
Quote (vanys @ Sat, 26 Jan 2008, 15:05)
Proste pockej az to pude biggrin.gif ja taky myslel ze uz to nepude a pak to jendoho dne slo biggrin.gif


mno reseni nakonec bylo pomerne jednoduchy, zmenil jsem si IP a je to ok wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll