Quote (Rapyjer @ Sat, Jan 26 2008, 01:13pm)
tak jsem projel prispevky az nekdy do kvetna 07 a nasel jsem akorat jedno podobny tema, ale tam to byli zpusobeny omezenym pripojenim nekde na internatu ci co, takze mi to moc nepomohlo...
Proste pockej az to pude

ja taky myslel ze uz to nepude a pak to jendoho dne slo