d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Snooker > Hra Ktera Me Okouzlila
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jan 22 2008 02:19pm
Nejlepčí v Pocket Snookeru je R. Rosenberg. Videa možno přes PM smile.gif
Member
Posts: 3,103
Joined: Mar 24 2006
Gold: 375.05
Jan 22 2008 08:43pm
Quote (fifky-OVA @ Tue, 22 Jan 2008, 14:31)
jj O Sullivan je fakt machr smile.gif ten dokaze hrat obema rukama.. ale vic nez snooker me zaujal poker


poker > snooker

Quote (Sobcz @ Tue, 22 Jan 2008, 14:43)
O´Sulivan FTW !!!! este je borec Murphy a Fu (tj gozu meno) biggrin.gif


biggrin.gif sobe ty me jednou zabijes biggrin.gif


Quote (st3pix @ Tue, 22 Jan 2008, 20:19)
Nejlepčí v Pocket Snookeru je R. Rosenberg. Videa možno přes PM smile.gif


ja neradsi rossengarda heart2.gif

This post was edited by Simpi23 on Jan 22 2008 08:43pm
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 23 2008 04:29am
jj poker no.1 !!!!!11111122
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 23 2008 05:44am
Quote (otko @ Wed, Jan 23 2008, 11:29am)
jj poker no.1 !!!!!11111122


ja se teda nejradši dívám na doktora z hor.
Member
Posts: 2,018
Joined: Jan 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 23 2008 07:31am
Quote (fifky-OVA @ Tue, Jan 22 2008, 02:31pm)
jj O Sullivan je fakt machr smile.gif ten dokaze hrat obema rukama.. ale vic nez snooker me zaujal poker


ja nkjako tkacju
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 23 2008 07:39am
Quote (Sobcz @ Wed, 23 Jan 2008, 12:44)
ja se teda nejradši dívám na doktora z hor.


to ti chorobu nevylieci tongue.gif
Member
Posts: 3,103
Joined: Mar 24 2006
Gold: 375.05
Jan 23 2008 05:40pm
Quote (otko @ Wed, 23 Jan 2008, 10:29)
jj poker no.1 !!!!!11111122


www.poker24.cz
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jan 24 2008 06:02am
asi tak pokra hravam docela casto a snookera nazivu hraju taky se stezou sme byli hrat i v praze (pro soba *) jinak snooker sleduju snad 5 let a miluju to je to neco nej
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 25 2008 05:28pm
tak snooker aj mna chytil skusal som ho hrat nedavno na zivo a poviem vam ze v telke to vyzera oval jednoduhsie ako v reale jednu hru som hral hodinu :-)ale bola to sranda a som rad ze som mal moznost si to vyskusat.pool mi ide v celku slusne ale to sa neda so snookrom porovnat ten je ovela zlozitejsie nez pool vacsi stol mensie jamky a gule.


minuly rok som to nestihol lebo do anglicka som dosiel necely mesiac pred zaciatokm turanja (co sa hra v sheffielde) ale pevne dufam ze sa mi tohto roku podari zohnat listky a pojdem si ho kuknut na zivo hlavne raketaka to je pre mne teraz borec cislo jedna kus davnajsie som fandil S.Davisovi to bol tiez pan hrac.

pomaly sa zacne asik kukat po listkoch ..dufam ze uz nieje neskoro.
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Jan 26 2008 11:42am
ja to vidim poprve, jaky sou pravidla?

Esli se mi to nezda ak musi kazdy kolo dat tu cernou +1 jednu libovolnou a ke konci to tecko a uzavrit cernou... to je cely?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll