Quote (fifky-OVA @ Tue, 22 Jan 2008, 14:31)
jj O Sullivan je fakt machr

ten dokaze hrat obema rukama.. ale vic nez snooker me zaujal poker
poker > snooker
Quote (Sobcz @ Tue, 22 Jan 2008, 14:43)
O´Sulivan FTW !!!! este je borec Murphy a Fu (tj gozu meno)


sobe ty me jednou zabijes

Quote (st3pix @ Tue, 22 Jan 2008, 20:19)
Nejlepčí v Pocket Snookeru je R. Rosenberg. Videa možno přes PM

ja neradsi rossengarda
This post was edited by Simpi23 on Jan 22 2008 08:43pm