d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nerad To Priznavam, Ale D2 Me Pomalu Prestava > Nemate Nekdo Dobrou Onlinovku?
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 22 2008 07:06am
Quote (undead_lord @ Tue, Jan 22 2008, 01:29pm)
silkroad je first person pohled, z toho se mi mota hlava stejne jako silkroad

lineage hraje malo lidi (alespon na webparku) a navic me to nejde ~~

zkusim asi ragnarok


jestli říkáš necelým 2000 postavám málo tak nevím co si představuješ, ale mě to rozhodně málo nepřijde

This post was edited by Killer111 on Jan 22 2008 07:07am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 22 2008 08:36am
Hmm ten ragnarok muze byt zajimavy smile.gif vim jak to ete kdysi hral muj bracha tak me to docela zaujalo smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 22 2008 11:22am
<on> WoW nema smysl hrat protoze zaplatis 1600 za hru 1000 za datadisk a dalsi 1000 kazdy tri mesice to se strasne nevyplati
<ona> To je fakt za ty prachy mame antikoncepci a s tou je mnohem vetsi sranda

SOUHLASIM smile.gif

jinak anime grafika, já nevim, nikdy jsem nesoudil hru podle grafiky... vem si treba Planescape Torment nebo Fallout... grafika nic moc a dodneska to fara kde kdo... a vem si treba HellGate London nebo UT3 ktere jsou graficky super a malokdo si to zahraje kvůli narokum na masinu...

Lineage hraje hoooodne lidi, by ses divil... nevim teda jak na gameparku, ale jinak vetsinou 2000+ (nekdy i 5000+ kdyz je dobry server)
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jan 22 2008 11:39am
Quote (MrReaper @ Tue, 22 Jan 2008, 18:22)
<on> WoW nema smysl hrat protoze zaplatis 1600 za hru 1000 za datadisk a dalsi 1000 kazdy tri mesice to se strasne nevyplati
<ona> To je fakt za ty prachy mame antikoncepci a s tou je mnohem vetsi sranda

SOUHLASIM smile.gif

jinak anime grafika, já nevim, nikdy jsem nesoudil hru podle grafiky... vem si treba Planescape Torment nebo Fallout... grafika nic moc a dodneska to fara kde kdo... a vem si treba HellGate London nebo UT3 ktere jsou graficky super a malokdo si to zahraje kvůli narokum na masinu...

Lineage hraje hoooodne lidi, by ses divil... nevim teda jak na gameparku, ale jinak vetsinou 2000+ (nekdy i 5000+ kdyz je dobry server)


na gameparku pisou 1200 ve spicce, jinak na hodne dobrejch serverech mas tak 2k-3k
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jan 22 2008 12:06pm
Quote (pugacov @ Tue, Jan 22 2008, 06:39pm)
na gameparku pisou 1200 ve spicce, jinak na hodne dobrejch serverech mas tak 2k-3k


tak to mas dake nespravne info, blizi sa to k 2k
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 22 2008 12:06pm
mam svuj názor na lineage jsou pomalý biggrin.gif a už to hraje moc lidí a už toho moc maj nevim jestli se tam dělaj resety biggrin.gif
hral sem to asi 10min max biggrin.gif

This post was edited by Lua on Jan 22 2008 12:06pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 22 2008 12:13pm
Quote (Dieoncommand @ Tue, Jan 22 2008, 07:06pm)
tak to mas dake nespravne info, blizi sa to k 2k


přesně ale jen postav, real lidí 1.3k
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jan 22 2008 12:18pm
Quote (Killer111 @ Tue, Jan 22 2008, 07:13pm)
přesně ale jen postav, real lidí 1.3k


mne peti nevadia, aspon mi ma kto nosit shoty
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jan 22 2008 02:17pm
pod wow na ruskej server. drak thul sux czech server sux)))
/btw jdu na tv.. afk^

This post was edited by Karbec on Jan 22 2008 02:17pm
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jan 22 2008 02:19pm
Quote (Karbec @ Tue, 22 Jan 2008, 21:17)
pod wow na ruskej server. drak thul sux czech server sux)))
/btw jdu na tv.. afk^


karbec vrať mi moje FG!
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll