<on> WoW nema smysl hrat protoze zaplatis 1600 za hru 1000 za datadisk a dalsi 1000 kazdy tri mesice to se strasne nevyplati
<ona> To je fakt za ty prachy mame antikoncepci a s tou je mnohem vetsi sranda
SOUHLASIM

jinak anime grafika, já nevim, nikdy jsem nesoudil hru podle grafiky... vem si treba Planescape Torment nebo Fallout... grafika nic moc a dodneska to fara kde kdo... a vem si treba HellGate London nebo UT3 ktere jsou graficky super a malokdo si to zahraje kvůli narokum na masinu...
Lineage hraje hoooodne lidi, by ses divil... nevim teda jak na gameparku, ale jinak vetsinou 2000+ (nekdy i 5000+ kdyz je dobry server)