Quote (undead_lord @ Mon, 21 Jan 2008, 11:00)
alespon by ten nazev mohl byt v cestine, protoze tardi, kdyby umeli anglicky tak by si to precetli v anglictine ^
Taky sem si nejprve říkal ... ale nenapadlo mě nic dobře znějícího,vypadalo strašně tak sem to nazval takhle
No a když se na to někdo zeptá tak ho přeci stačí linknout

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jinak díky za většinou pozitivní hodnocení