d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gj Spiiide
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jan 21 2008 08:20am
Quote (undead_lord @ Mon, 21 Jan 2008, 11:00)
alespon by ten nazev mohl byt v cestine, protoze tardi, kdyby umeli anglicky tak by si to precetli v anglictine ^


Taky sem si nejprve říkal ... ale nenapadlo mě nic dobře znějícího,vypadalo strašně tak sem to nazval takhle
No a když se na to někdo zeptá tak ho přeci stačí linknout smile.gif

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jinak díky za většinou pozitivní hodnocení
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jan 21 2008 08:58am
sjupa ^^
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jan 21 2008 10:44am
Quote (FF-speed @ Mon, Jan 21 2008, 02:20pm)
Taky sem si nejprve říkal ... ale nenapadlo mě nic dobře znějícího,vypadalo strašně tak sem to nazval takhle
No a když se na to někdo zeptá tak ho přeci stačí linknout smile.gif

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jinak díky za většinou pozitivní hodnocení


Hej huste jak ciiiip!
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jan 21 2008 10:58am
sem to moje myslel taky kladně, zase trochu to povzneslo cze & svk sub forum wink.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 21 2008 11:00am
Quote (Esantin @ Mon, Jan 21 2008, 04:58pm)
sem to moje myslel taky kladně, zase trochu to povzneslo cze & svk sub forum wink.gif


cele jsp o tom ted mluvi smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 21 2008 11:02am
Quote (fifky-OVA @ Mon, Jan 21 2008, 06:00pm)
cele jsp o tom ted mluvi smile.gif


no taky se tu nic jinýho neděje kromě toho že pár smetáků pořád bumpuje lineage topic ^^

Quote (EGY @ Sun, Jan 20 2008, 10:19pm)
nj snaha se ceni a doufam ze i zbytecna smile.gif


ta zbytečná se cení nejvíc biggrin.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jan 21 2008 12:25pm
Ted sem se trochu nudil tak sem udal ze 140 zobrazeni na 200 xD
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jan 21 2008 12:48pm
Quote (Sobcz @ Mon, 21 Jan 2008, 18:02)
ta zbytečná se cení nejvíc biggrin.gif


Nepřipadá mi to jako zbytečná práce ... I kdyby to pomohlo třeba jen jednomu člověku tak to mělo cenu .....
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 21 2008 01:04pm
Quote (Sobcz @ Mon, Jan 21 2008, 06:02pm)
ta zbytečná se cení nejvíc biggrin.gif


tak chce TT tak mu to neber :-)
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jan 21 2008 01:38pm
Quote (Sobcz @ Mon, 21 Jan 2008, 19:02)
no taky se tu nic jinýho neděje kromě toho že pár smetáků pořád bumpuje lineage topic ^^


ze ta huba neboli... biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll