d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuju Pomoc Diik > Potrebuju Vetet Neco O Jsp.
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 13 2008 04:34pm
Quote (IqLimited @ Sun, Jan 13 2008, 06:57pm)
www.google.com


biggrin.gif
edit musíš vejít do hry něco nabídnout počkat až ti pošle forum goldy a pak odejít biggrin.gif

This post was edited by Lua on Jan 13 2008 04:34pm
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jan 13 2008 05:49pm
Quote (Lua @ Sun, Jan 13 2008, 10:34pm)
biggrin.gif
edit musíš vejít do hry něco nabídnout počkat až ti pošle forum goldy a pak odejít biggrin.gif


orly ?
já myslel že to nabízíš tady na forum ne ve hře

jinak vždycky když deš s někým tradovat tak z něj vydoluj :
ať ti pošle pm s hrou nebo si tu pm kde posíláš název hry ulož
ve hře ať řekne jmeno sveho jsp acc
udělej si screen věci kterou chceš tradovat s /time

protože ačkoliv je to smutné právě nováčci sou nejčastější obětí zlodějů ( scammers ) a to pak postneš tady

http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=250

potřebuješ na to
link na jeho jsp acc
trade topic
screen s pm kde je zmíněn název hry
ingame screen kde jsou obě vaše jsp acc a se zaplou mapou aby tam byla vidět hra ( název/pw )
pokud možno screeny před a po tradu s timestamp ( /time ve hře )

jinak to co řekl undead je vše co budeš do začátku potřebovat

gl & hf
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 14 2008 07:41am
Quote (undead_lord @ Sun, Jan 13 2008, 07:02pm)
vidim tu same kritiky na novacka a zadne rady ...


takze trade>

Mas secke trade -> na nonladderu, ladderu , hc atd..., podle toho kde hrajes tak tam pujdes

Offer = nabidka, need = shani

Ze zacatku kdyz nemas fg (virtualni penize) tak mas moznosti:
-prodas par d2 veci za FG (viz nize navod)
-koupis za skutecne penize
-vytvoris web/obrazek/atd.. v ruznych sekcich, kde neco shaneji atd...

Pri zakladani uctu mas 2 heslo: heslo na JSP, a heslo na FG
pokud nemas heslo na pouzivani FG, tak klikni na http://forums.d2jsp.org/index.php?act=njgold a tam se ti zobrazi nastavovani FG hesla

Pri tradu to vypada takto>
najdes si topic, kde se jedna o nejaky trade veci ktere chces. Reknes tam OFFer neco za xxxx FG (naprikad i offer tal mask for 2 fg - pokud ta dotycna osoba shani tal masku samozrejme)
v pripade ze chces prodat veci, tak das New topic, a napises tam i OFFER nebo I NEED dle potreby.. a zacnou se ti tam hrnout nabidky. Ty vyberes samozrejme to nejvyhodnejsi/nejspolehlivejsi atd..

Napises mu PM (zpravu)  -> vedle info je k dispozici rychly PM, ktere po kliknuti automaticky doplni jeho nickname a posles mu zpravu
Group: Members
Posts: 2,452
Joined: May 16 2006
Contact:  TADY SE NACHAZI
Gold: 0.00
Trader: Not Rated
Warn: 20% 

zprava obsahuje jmeno hry a vetsinou i topic, vec ktere chcesmenit

az prijde/prijdes do hry
tak prvni Dava OBVYKLE ten ktery ma mene POSTU nebo ten ktery vypada duveryhodnejsi atd...
to poznas casem

a az mu das item, tak by ti MEL poslat FG, ktere vidis na pravo nahore


to jsem ja tongue.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jan 14 2008 02:14pm
Quote (fifky-OVA @ Mon, 14 Jan 2008, 14:41)
to jsem ja tongue.gif


Jseš slavnej! All hail fifky-PHA
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 14 2008 05:56pm
Quote (fifky-OVA @ Mon, Jan 14 2008, 01:41pm)
to jsem ja tongue.gif


ha je to on ! biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll