vidim tu same kritiky na novacka a zadne rady ...
takze trade>
Mas secke trade -> na nonladderu, ladderu , hc atd..., podle toho kde hrajes tak tam pujdes
Offer = nabidka, need = shani
Ze zacatku kdyz nemas fg (virtualni penize) tak mas moznosti:
-prodas par d2 veci za FG (viz nize navod)
-koupis za skutecne penize
-vytvoris web/obrazek/atd.. v ruznych sekcich, kde neco shaneji atd...
Pri zakladani uctu mas 2 heslo: heslo na JSP, a heslo na FG
pokud nemas heslo na pouzivani FG, tak klikni na
http://forums.d2jsp.org/index.php?act=njgold a tam se ti zobrazi nastavovani FG hesla
Pri tradu to vypada takto>
najdes si topic, kde se jedna o nejaky trade veci ktere chces. Reknes tam OFFer neco za xxxx FG (naprikad i offer tal mask for 2 fg - pokud ta dotycna osoba shani tal masku samozrejme)
v pripade ze chces prodat veci, tak das New topic, a napises tam i OFFER nebo I NEED dle potreby.. a zacnou se ti tam hrnout nabidky. Ty vyberes samozrejme to nejvyhodnejsi/nejspolehlivejsi atd..
Napises mu PM (zpravu) -> vedle info je k dispozici rychly PM, ktere po kliknuti automaticky doplni jeho nickname a posles mu zpravu
Group: Members
Posts: 2,452
Joined: May 16 2006
Contact: TADY SE NACHAZI
Gold: 0.00
Trader: Not Rated
Warn: 20%
zprava obsahuje jmeno hry a vetsinou i topic, vec ktere chcesmenit
az prijde/prijdes do hry
tak prvni Dava OBVYKLE ten ktery ma mene POSTU nebo ten ktery vypada duveryhodnejsi atd...
to poznas casem
a az mu das item, tak by ti MEL poslat FG, ktere vidis na pravo nahore