d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ako Je To S Rezistami > Smitter
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jan 10 2008 08:59am
Mě stačila hůlka s life tap charges na switchi a než to vyprchalo nahodila se lt z draculek smile.gif

na exile se vykašli na nic smile.gif

a 100% cb se taky nevyplatí, těch 93 úplně stačí, protože na konci ( low life ) potřebuješ dmg tam je ti cb na nic.
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 10 2008 10:00am
teraz som bol uber trist a mepho ma dva krat zabil ten life tap nie a nie sa zapnut nakoniec som ho dal bez neho ale zhltol som 8 full rev potionov na posledny hit co so mu dal sa zapol life tap.kua
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Jan 10 2008 12:08pm
Quote (zwyk @ Thu, 10 Jan 2008, 17:00)
teraz som bol uber trist a mepho ma dva krat zabil ten life tap nie a nie sa zapnut nakoniec som ho dal bez neho ale zhltol som 8 full rev potionov na posledny hit co so mu dal sa zapol life tap.kua


k cemu ti bude CB kdyz umres

mam exile a dracul a LT mam za 3 rany

Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Jan 10 2008 12:55pm
Quote (undead_lord @ Thu, 10 Jan 2008, 15:03)
na uber trist rozhodne s exilem

nekteri debilkove mozna reknou jak je zaka a jiny sracky lepsi, ale v praxi je exile good smile.gif


Rozhodne exile

jinak mam

grief pb
guardian angel um
kira um
dwarf/ raven/TG
highlord
exile
dracul
gores


grief neni dobra volba last wish je lepsi ..mas fade a hodne cb.p
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jan 10 2008 01:14pm
lastviš napiču

divej:


Armor COH (NEBO TREBA POJEBANY THREACHERY)
helma Guillaumes (35CB)
Boty GOBLIN TOE (25CB) NEBO GORÁČE (15CB)
RUKAVICE TŘEBA DRAKY

VEPN MUSÍ BEJT GRIEF

ŠTÍT TŘEBA EXILE, ALE HLAVNĚ HŮLKU S CHARGEMA LIFE TAPU NA SVIČI

e: MUJ SMITER MA TŘEBA FLAIL !BLACK! (RUNEVORD) A TAKY TO DÁVÁ I BEZ UBER EXPANSIVE ITAMŮ. CELKEM MĚ STÁL ASI 1.658 IST.

heh teĎ JSEM SI PŘEČETL CO NAPSAL MORTWATCHER A MÁ PRAVDU JAKO KRÁVA. CB STAČÍ I 50% A JEDOU.

JINAK BTW, DĚLAL JSEM TESTY S GRÍFEM A BLEKEM A VYŠLO TO ČASOVĚ SKORO STEJNĚ (GRÍF ASI O 5 VTEŘIN RYCHLEJŠÍ)

This post was edited by st3pix on Jan 10 2008 01:17pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 10 2008 01:16pm
Quote (st3pix @ Thu, Jan 10 2008, 08:14pm)
lastviš napiču

divej:


Armor COH
helma Guillaumes (35CB)
Boty GOBLIN TOE (25CB) NEBO GORÁČE (15CB)
RUKAVICE TŘEBA DRAKY

VEPN MUSÍ BEJT GRIEF

ŠTÍT TŘEBA EXILE, ALE HLAVNĚ  HŮLKU S CHARGEMA LIFE TAPU NA SVIČI


armor ani at nepotrebujes telera.. na rezy staci hafo charmu .. wink.gif meli sme s macrosem smitaka s eni a zaka a i bez bo se to dalo .. biggrin.gif proste skill > all !
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jan 10 2008 01:22pm
Quote (Sobcz @ Thu, Jan 10 2008, 07:16pm)
armor ani at nepotrebujes telera.. na rezy staci hafo charmu .. wink.gif meli sme s macrosem smitaka s eni a zaka a i bez bo se to dalo .. biggrin.gif proste skill > all !


LOOOOOOOOOOOL, sob new donor star, hodne jsi klesl v mych oci....
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Jan 10 2008 02:04pm
Quote (Sentinel4 @ Thu, 10 Jan 2008, 20:22)
LOOOOOOOOOOOL, sob new donor star, hodne jsi klesl v mych oci....


xD
viky tys nemel blu star?biggrin.gif

This post was edited by hero_cz on Jan 10 2008 02:05pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 10 2008 04:06pm
Quote (Sentinel4 @ Thu, Jan 10 2008, 08:22pm)
LOOOOOOOOOOOL, sob new donor star, hodne jsi klesl v mych oci....


cry cuz poor.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 10 2008 04:07pm
Quote (Sobcz @ Thu, 10 Jan 2008, 23:06)
cry cuz poor.


cry cuz no life
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll