d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Takhle Se U Nas Slavilo Nez Nasnezilo > :-)
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jan 7 2008 01:06pm
podle mě je to fake wink.gif
jinak to je izolovaný od země smile.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jan 7 2008 01:27pm
No myslím že kdyby tam šla elektřina tak by se ten chlap tak nesmál biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jan 7 2008 02:48pm
Quote (mortwatcher @ Mon, Jan 7 2008, 08:27pm)
No myslím že kdyby tam šla elektřina tak by se ten chlap tak nesmál biggrin.gif


tak mi pls někdo vysvětlete jakto že to z nich neudělalo topinky .. Pokud to není pod proudem ^^ ale myslím že i tak by je to pokopalo v té vodě..
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Jan 7 2008 03:34pm
Quote (Runn3r @ Mon, 7 Jan 2008, 18:49)
mam 4 :-p tak jak to že to je bezpečné ?


neni to te zabije tongue.gif jak se chces uzemnit ve vode?^^ takovy nejlepsi vodic:pppppp
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Jan 7 2008 03:37pm
Quote (undead_lord @ Mon, 7 Jan 2008, 19:57)
lol ><


15% pantofle
85% voda ><

a kdyz se na to podivate poradne, tak kam vede prodluzovacka?
a k cemu je gril bez masa?


to je grilovac vody smile.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Jan 7 2008 03:56pm
no tak Rozctverka vubec neni zapojena v elektrine imo...
Myslim ze se vam leri musi zvysoka gebit smile.gif

This post was edited by Josefista on Jan 7 2008 03:56pm
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jan 7 2008 03:56pm
Quote (Runn3r @ Mon, Jan 7 2008, 08:48pm)
tak mi pls někdo vysvětlete jakto že to z nich neudělalo topinky .. Pokud to není pod proudem ^^ ale myslím že i tak by je to pokopalo v té vodě..


lol ?
když to není pod proudem tak tě nemá co pokopat ? prostě na konci ta šnůra není daná do zásuvky
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 8 2008 08:27am
Quote (Josefista @ Mon, 7 Jan 2008, 22:56)
no tak Rozctverka vubec neni zapojena v elektrine imo...
Myslim ze se vam leri musi zvysoka gebit smile.gif


jak komu smile.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jan 8 2008 08:50am
Quote (Runn3r @ Mon, 7 Jan 2008, 21:48)
tak mi pls někdo vysvětlete jakto že to z nich neudělalo topinky .. Pokud to není pod proudem ^^ ale myslím že i tak by je to pokopalo v té vodě..


PŘÍPAD 1) ROZČTYŘKA JE POD PROUDEM, ALE NIC SE JIM (POKUD BEREME SITUACI NA OBRÁZKU) STÁT NEMŮŽE, BO VODA SE DOTÝKÁ PLASTU KOLEM PRODLUŽKY, NIKOLIVĚJI DĚR A KOLÍKU. PLAST NEVEDE = PRODLUŽKA JE "UZEMNĚNÁ". KRISTEPANE TO SEŠ TAKOVEJ TARD ŽE NEZNÁŠ UPLNEJ ZÁKLAD? ZA CO SIS TU 4 VYSLOUŽIL TYVOLE? BEZTAK V KABINETĚ NA STOJÁKA CO?

PŘÍPAD 2) VŮBEC TO NENÍ POD PROUDEM = PIC JE FAT FAKE.

A UŽ MI TADY NESPAMUJTE FORUM, DIK.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jan 8 2008 11:52am
Quote (st3pix @ Tue, Jan 8 2008, 02:50pm)
PŘÍPAD 1) ROZČTYŘKA JE POD PROUDEM, ALE NIC SE JIM (POKUD BEREME SITUACI NA OBRÁZKU) STÁT NEMŮŽE, BO VODA SE DOTÝKÁ PLASTU KOLEM PRODLUŽKY, NIKOLIVĚJI DĚR A KOLÍKU. PLAST NEVEDE = PRODLUŽKA JE "UZEMNĚNÁ". KRISTEPANE TO SEŠ TAKOVEJ TARD ŽE NEZNÁŠ UPLNEJ ZÁKLAD? ZA CO SIS TU 4 VYSLOUŽIL  TYVOLE?  BEZTAK V KABINETĚ NA STOJÁKA CO?

PŘÍPAD 2) VŮBEC TO NENÍ POD PROUDEM = PIC JE FAT FAKE.

A UŽ MI TADY NESPAMUJTE FORUM, DIK.


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll